Ceza Süreleri Uzasın mı?

Ceza Süreleri Uzasın mı?

• Oy verenlerin toplamı
    931
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben moderatörlere ulaşmadım ama benim de saçma ceza yediğim oldu. Totalde 4 var ve inanın 4'ünde de suçumun ne olduğunu çözemiyorum. Ceza gerektiren durumların da değişmesi lazım bence.
Kesinlikle, ceza sürelerinden ziyade sebeplerin değişmesi gerekiyor.

Ben moderatörlere ulaşmadım ama benim de saçma ceza yediğim oldu. Totalde 4 var ve inanın 4'ünde de suçumun ne olduğunu çözemiyorum. Ceza gerektiren durumların da değişmesi lazım bence.
Bu tür cezalarda profilden raporla sorunuzu sorun. Gerekli olan cevabı alıyorsunuz. Haksız bir durum söz konusuysa itiraz edebilirsiniz.

Öyle değil. Yazım kurallarından aldığınız ceza sayısıyla ilgili bu. Yazım kurallarına uymayan diye verilen ceza sayısı 5'i geçerse artık 1 gün verilebileceği söyleniyor. Ki bence de mantıklı olan bu. Çoğu üye "nasıl olsa 1 saat ceza alırım" diyerek sallamıyor.

1 yıldan fazladır burada görev yapıyorum. Benim gördüğüm bu.

Cezalar çok fazla umursanmıyor kesinlikle. Şahsen ben bile ceza alınca umursamıyorum çünkü 1 gün çok az geliyor.

Öyle değil. Yazım kurallarından aldığınız ceza sayısıyla ilgili bu. Yazım kurallarına uymayan diye verilen ceza sayısı 5'i geçerse artık 1 gün verilebileceği söyleniyor. Ki bence de mantıklı olan bu. Çoğu üye "nasıl olsa 1 saat ceza alırım" diyerek sallamıyor.

1 yıldan fazladır burada görev yapıyorum. Benim gördüğüm bu.

Zaten otomatik düzelt seceneği yok mu? Nasıl hala yazım kurallarından ceza alınabiliyor ki anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence uzasın ama bana konuyla alakası olmayan yazı gibi saçma uyarılar veriyor. Bunlar düzeltilmeli.

Bence özellikle uygunsuz üslup cezası ağırlaştırılmalı. 3. kez küfür ve benzeri söylediği zaman 6 ay ban yesin kişi.

Ama bu 1 ayla kısıtlanmalı çünkü birisi 1 senede 3 kez uygunsuz üslup cezası alsa 6 ay banlanmak mantıksız olur.

Kısalmalı. Zaten belli bir süreden sonra 2-3 gün yemeye başlıyoruz. 1 hafta neyse de 1 ay çok fazla. Süreler iyi, kısalırsa daha güzel olur. Kısalmazsa da aynı kalsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı