Ceza Süreleri Uzasın mı?

Ceza Süreleri Uzasın mı?

• Oy verenlerin toplamı
    931
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence böyle iyi ama belki sürekli olan banlar (10 kere üst üste yapılan) uzatılabilir.

Bazı üyelerimiz 1 saat ceza sürelerinin kısa olmasından şikayet ediyor.

Mevcut sistemde üye 10. uyarısından sonra bir sonraki dilime giriyor. Madem böyle bir talep var, ben de diyorum ki 5. uyarıdan sonra bir üst ceza dilimine geçsin.

Yani:
  • 1-5 Ceza > 1 Saat
  • 6-10 Ceza > 1 Gün
  • 11.+ Ceza > 1 Hafta
Görüşleriniz nedir?
Hocam şu yazım olayını otomatik olsa da ceza yemekten kurtulsam bence güzel olurdu ceza olayı sadece hakaret yada saygısızlık durumlarında verilmesi gerekir.

Cümlende yazım yanlışı var diyeceğim ve yazım yanlışı olan cümleyi alıntılamaktan ceza yiyeceğim.
1638647080613.png

Uzasın diye yapılan istekten kısalsın kararı çıkması şoku 🤣

Not: Daha karar vermedik.

Recep abi 1 ay ceza almayanların aldıkları cezaları geri 1 saate indirebilir misiniz 🤔 Bunu yaparsanız çok iyi olur, insanlar daha dikkatli ve özenli davranır, hem forum aktif olur. Aktiflik her zaman önemli 🤩

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzasın ve cezalara tolerans azalsın. Şahsen rapor süreleri kısaltılsa daha iyi olur. Kötüye kullananlar içinse cezalar arttırılsın.
Benim yediğim her cezaya 1 ay yiyeceksem forumu bıraktım demektir.
Güle güle. Bir sürü forum sitesi mevcut. Kuralsız, özensiz ve anlaşılamayan.

Ceza sürelerini arttırmak mantıklı fakat bir iki defa gereksiz ceza yediğim oldu. Hatta bayağı uzun bir şekilde Moderasyon Ekibi ile tartıştım.

Sonuç olarak ceza sürelerinin arttırılması disiplini de çoğaltacaktır.

Not eklemek istiyorum: Bazı gereksiz konuların onaylanması da yanlış şahsen. Hatta fazla gereksiz bir konu olduğunda uyarıcı bir kısıtlama bile verilebilir şahsen. Bu sizin takdiriniz.
Kendi cezanızı raporlayabilir ve hata varsa açılır. Ceza geldiğinde mesaj kutusundan o cezayı raporlayıp durumu açıklayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı