Ceza Süreleri Uzasın mı?

Ceza Süreleri Uzasın mı?

• Oy verenlerin toplamı
    931
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle bir rapor olduğunu bilmiyordum teşekkür ederim. Ama haksızlık aramıyorum, problem değil herkes insan, burada binlerce kullanıcıyla uğraşıyorlar bir ekip olarak ama "kendi konunuzu açın" uyarısı en basitinden bana göre saçma. Çünkü aynı konudan müzdaribim, konuya dahil oluyorum, karşılıklı fikir alış verişi yapıyorum. Kendi konunuzu açın diye uyarı aldım. Hemde belli bir konu varsa ve ben o kişiyi sabote etmiyorsam, neden aynı konu üstünden birlikte çözmeye çalışmayalım ki?
Zaman geçtikte donanımlar ve yazılımlar değişiyor. Sorun aynı olsa bile sebebi aynı olmayabiliyor. Bu nedenle eski konular güncelliliğini yitiriyor. Birebir aynı donanıma da sahip olduğunuz ne malum?

Zaman geçtikte donanımlar ve yazılımlar değişiyor. Sorun aynı olsa bile sebebi aynı olmayabiliyor. Bu nedenle eski konular güncelliliğini yitiriyor. Birebir aynı donanıma da sahip olduğunuz ne malum?
:D Komik bir "Technopat fanboyluğu." Olay SSD tavsiyesinde geçiyor, ben de bunu almayı düşünüyorum, sen ne düşünürsün, diyorum. Lütfen "fanboy"luktan uzak dur, büyü.

Şu an sizin mesajınızı alıntıladım işte.
Aldığım ceza ise alıntıladığım mesajın yazım hatalı olması, yani mesajı yazan kişinin yanlış yazması.
Kurallarda düzeltmem gerektiği yazıyor.
Gayet doğru bir karar. Hata yapıyor diye birisi siz de hata yaparsanız bu sizi haklı yapmaz. Onun yerine o hatayı düzeltip kendinizin de hata yapmaması gerekli. Eğer uğraşmak istemiyorsanız direkt etiketleyin.

İlaç kullanan arkadaşlar da var forumda. Yaşı küçük olanlar var, üzülüyorlar. Hasta olanlar var. Şu hahaha şeyini herkese atmayın. Cezalar da ara sıra verilsin.
Konsol gibi cihazları açınca "Epilepsi nöbeti geçirdiyseniz doktorunuza danışın." diye kocaman uyarılar çıkıyor. Neden Technopat sorumlu olsun ki hatalarından?

Herkes niye bu kadar gergin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı