Ceza Süreleri Uzasın mı?

Ceza Süreleri Uzasın mı?

• Oy verenlerin toplamı
    931
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar, Ağustos ayı dahil gönderdiğiniz geçmiş raporları kontrol ettim. 1 tane yazım kuralları hakkında rapor göndermişsiniz onu da moderasyon düzenlemiş.
Aslında yazarken sadece yazım kurallarını düşünmüyordum* ama aceleyle ve düşünmeden yazmışım.
Bir de yazım kurallarından ziyade diğer ile raporlamış olmam daha muhtemel.

Ama yine de haklısınız. Kusura bakmayın.
Bu ne ya? Son zamanlarda o kadar çok yazım kurallarına zerre özen gösterilmemiş mesajlar görüyorum ki... Mesajlari okunmayan adamların konuları onaylanıyor. Raporluyorum ama sona bakıyorum ki moderatör mesajı bile düzenlememiş. Baktım olmuyor bıraktım raporlamayı. Bu sefer de yazim yanlışı olan mesajı alıntılamaktan ceza yedim 🤣
Ha bu arada. Son mesaj dışında kalanı hakkında hala haklı olduğumu düşünüyorum. 1 değil 3 değil 5 değil. Düzenli olarak görmeye başladım. Yazım kurallarına son zamanlarda daha az dikkat ediliyor.

Konunun açılış mesajından ofsayt olanlar gördüm ancak çoğunlukla ileriki mesajlarda sapıtıyor. Gelenler kuralları okumuyor galiba.

Son düzenleme:
Aslında yazarken sadece yazım kurallarını düzenlemiyordum ama aceleyle ve düşünmeden yazmışım.
Bir de yazım kurallarından ziyade diğer ile raporlamış olmam daha muhtemel.

Ama yine de haklısınız. Kusura bakmayın.

Ha bu arada. Son mesaj dışında kalanı hakkında hala haklı olduğumu düşünüyorum. 1 değil 3 değil 5 değil. Düzenli olarak görmeye başladım. Yazım kurallarına son zamanlarda daha az dikkat ediliyor.

Konunun açılış mesajından ofsayt olanlar gördüm ancak çoğunlukla ileriki mesajlarda sapıtıyor. Gelenler kuralları okumuyor galiba.
Edit 2: Son zamanlarda konularda "gereksiz mesajlar" da arttı. Bir çok konuda gördüm boş boş cevaplar. Çok uzun konuşulduğu ve dikkatimi çeken bir konu olduğu için örnek olarak bir tane bırakayım:
Tabii her konuda bu kadar ağır olmuyor ancak konuyla alakasız boş mesaj yazıp çıkan çok üye görüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı