Ceza Süreleri Uzasın mı?

Ceza Süreleri Uzasın mı?

• Oy verenlerin toplamı
    931
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekçi olmak lazım. Üye sayısıyla beraber doğru orantıyla hatalar da çoğaldı. Yanlışlar daha çok göze çarpmaya başladı. Ceza sistemi caydırıcı ve adaletli olmalı. Bazı konu ve mesajlar cidden beni şaşırtıyor.

Gerçekçi olmak lazım. Üye sayısıyla beraber doğru orantıyla hatalar da çoğaldı. Yanlışlar daha çok göze çarpmaya başladı. Ceza sistemi caydırıcı ve adaletli olmalı. Bazı konu ve mesajlar cidden beni şaşırtıyor.
Siz öyle deyince uzasın'a oy verdim.

Artmalı veya sabit durması gerektiğini düşünüyorum, oylamada kısalsınlar kazanacak gibi.

Eki Görüntüle 1233434

Gereksiz mesajlarda bir arkadaşla konu dışı tartışmıştım. Yanlış kategoride ise yeni üye olduğumdan bilmiyordum.
Dikkat ederseniz ceza almıyorsunuz zaten.

Bunu yazdıktan sonra moderatörün yazını düzeltmesine ne demeli? Ben ne kadar dikkat edersem edeyim moderatörler hep bir yerden bana ceza veriyor. Hatta bazen öyle bir yerde veriyorlar ki konu sahibinin işine yarayacak bir şey yazacağım hop bir bakıyorum mesaj yazma izniniz bulunmuyor. Haydaa diyerek 1 saat bekliyorum sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı üyelerimiz 1 saat ceza sürelerinin kısa olmasından şikayet ediyor.

Mevcut sistemde üye 10. uyarısından sonra bir sonraki dilime giriyor. Madem böyle bir talep var, ben de diyorum ki 5. uyarıdan sonra bir üst ceza dilimine geçsin.

Yani:
  • 1-5 Ceza > 1 Saat
  • 6-10 Ceza > 1 Gün
  • 11.+ Ceza > 1 Hafta
Görüşleriniz nedir?
11+Ceza 3 güne düşebilir.

Uzasın diyenler ceza aldığında ağlayacaklar o yüzden kısalmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Foruma davet sistemi gelebilir yani insanlar rastgele hesap açamasın insanların davet kodu ile gelebilisin ve troll konular geldiğinde kimin davet ettiği ölçülebilir.

Haklısın çoğu insan başka sistemlerle burada hesap açıyorlar böyle cezalarda hiçbir işe yaramıyor.

Belli bir zaman dilimi arasında çok sık ceza yiyen biri için cezalar uzayabilir tabii. Örneğin 1 ay içerisinde 10 üzeri ceza yiyen kişi için.

Ama onun dışında 9 ayda toplamda 11. cezasını yiyen adama 1 hafta veya 1 ay susturma vermek hiç mantıklı değil.

Belli bir zaman dilimi arasında çok sık ceza yiyen biri için cezalar uzayabilir tabii. Örneğin 1 ay içerisinde 10 üzeri ceza yiyen kişi için.

Ama onun dışında 9 ayda toplamda 11. cezasını yiyen adama 1 hafta veya 1 ay susturma vermek hiç mantıklı değil.

Zaten yeni hesaplar açıp buraya gelebiliyorlar cezalar hiç işe yaramıyor zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı