Ceza Süreleri Uzasın mı?

Ceza Süreleri Uzasın mı?

• Oy verenlerin toplamı
    931
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uzayabilir ama ben hesabımı 2015'te açtım, bilgisizliğimden ötürü 12 tane uyarım var. En ufak hatamda 1 hafta ceza almak mantıklı gelmiyor.

Bazen anlaşmazlıklar var sinirlenmeler olabilir. Alınan ceza silinmiyor o yüzden uzun süreçte 5 ceza sonrasında bir ceza yese 1 gün ban. Şahsen böyle bir şeyde bir daha siteye girmem, özsaygı bunu gerektirir. Sansürlü B*k dediğim için ceza yemiştim şimdi yine yemeyiz umarım. :D

Kısalmamalı. Ya böyle kalmalı ya da biraz daha uzamalı.

Hatta sıradan yazım cezaları sabit kalabilir ancak trollere, gereksizlere verilen ceza 2-3 katına çıkabilir. Böylece Sosyal'deki düşen insan kalitesinde bir artış sağlayabilirsiniz belki.

Bir şey yapmak hiçbir şey yapmamaktan iyidir.

Kısalmamalı. Ya böyle kalmalı ya da biraz daha uzamalı.

Hatta sıradan yazım cezaları sabit kalabilir ancak trollere, gereksizlere verilen ceza 2-3 katına çıkabilir. Böylece Sosyal'deki düşen insan kalitesinde bir artış sağlayabilirsiniz belki.

Bir şey yapmak hiçbir şey yapmamaktan iyidir.
Şu ankiler adam gibi uygulansa yeter bence hocam, daha biraz önce fanboyun tekini gereksiz mesaj ve yazım hatalarından raporladım, mesajlarından biri silindi bile, ama gelin görün ki adam başka bir konuda A0 Türkçe ile komik komik yorumlara aynen devam ediyor.

Şu ankiler adam gibi uygulansa yeter bence hocam, daha biraz önce fanboyun tekini gereksiz mesaj ve yazım hatalarından raporladım, mesajlarından biri silindi bile, ama gelin görün ki adam başka bir konuda A0 Türkçe ile komik komik yorumlara aynen devam ediyor.
Moderatör düzenlemeleri de tam anlamıyla senkronize değil hocam, ben nokta koymadım mesela o düzenleniyor ama başka bir konuda görüyorum ki yapabilmek kelimesini yapa bilmek şeklinde yazan arkadaşların konusu düzenlenmeden açılabiliyor.

Ekran Görüntüsü 2021-12-05 21-55-59.png

Bu nasıl mantık? Niye yazamıyorum? Çok kasıyorlar bu kadar kasmak kalbe zarar.
Ekran Görüntüsü 2021-12-05 21-59-40.png

Mesajlara bakıyorum çoğu uzasın ya da kalsın diyor, anket oy oranının çoğu kısalsın diyor. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesajlara bakıyorum çoğu uzasın ya da kalsın diyor, anket oy oranının çoğu kısalsın diyor. :D
Kısalsın diyen kitle zaten pek piyasada görünmüyor işlerine gelir gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı