Ceza Süreleri Uzasın mı?

Ceza Süreleri Uzasın mı?

• Oy verenlerin toplamı
    931
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seni mi kıracağım istediğin gibi olsun. Boş konu bu. Hiç olmazsa başka boş konu açın da eğlenelim. Bunu demek istedim. Yararlı konular yazan az sabah şu an. Geçemiyorum oralara.

Şu an burada bu mesajları yazma sebebini anlamıyorum. Senin isteğin boş konu olsun gırgır muhabbetim yoksa başkalarına yardım etmek mi?

Kısalsın diyen kitle size sesleniyorum bir yorumunuzu alabilir miyim? 😊

Sürekli ceza yiyorum ne kadar dikkat edersem edeyim hep ceza yiyorum. O yüzden oyun ceza süreleri kısalsına.

Sürekli ceza yiyorum ne kadar dikkat edersem edeyim hep ceza yiyorum. O yüzden oyun ceza süreleri kısalsına.
Mesela en son ne sebep ile ceza yedin haksız bir ceza olduğunu düşünüyor musun?

Gereksiz mesajdan yedim. Hem de konu dışı bir konudan.
Evet buna biraz gereksiz diyebilirim sanırsam. :d Mesajın içeriği neydi? Bazen çok değişik durumlar oluyor, troller cirit atıyor uzaklaştırılmıyor ama bazı insanlar boş yere ceza yiyor.

Ceza konusunda bayağı maşalahım var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-12-06-09-25-02-678_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-12-06-09-25-02-678_com.android.chrome.jpg
    93,4 KB · Görüntüleme: 27
Ceza konusunda bayağı maşalahım var.

Evet özellikle "çoklu üyelik" cezası dikkatimi çekti doğrusu. Yazım kurallarına gelecek olursak bence yazım kuralları için verilen cezalar bayağı iyi bu foruma üye olduktan sonra yazım kurallarına özen göstermeye başladım. Bir diğer cezanız ise "yasaklı site" ben bu ceza sayfasına baktığım zaman sizin kuralları okumadığınızı ya da okuyup bazı şeyleri hatırlamadığınızı varsayıyorum çünkü başka bir açıklaması yok.

Evet özellikle "çoklu üyelik" cezası dikkatimi çekti doğrusu. Yazım kurallarına gelecek olursak bence yazım kuralları için verilen cezalar bayağı iyi bu foruma üye olduktan sonra yazım kurallarına özen göstermeye başladım. Bir diğer cezanız ise "yasaklı site" ben bu ceza sayfasına baktığım zaman sizin kuralları okumadığınızı ya da okuyup bazı şeyleri hatırlamadığınızı varsayıyorum çünkü başka bir açıklaması yok.

Yok, zamanında bir tane konuya güçlü işlemci önerisi diye konu açılmıştı orada EPYC işlemci önermiştim ve sonrasında o sitenin yasaklı olduğu için ceza yemiştim. Çoklu hesap ise kardeşime hesap açmak istemiştim ama aynı cihazdan olduğu için çoklu hesaptan ceza verdiler. Yazım kurallarına ne kadar dikkat etsem de bu şekilde uzun mesajlar yazdığımdan genelde pek dikkat edemiyorum yazım hatalarına. O yüzden hep ceza yiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gereksiz mesaj gibi, yazım hatası gibi cezaların süresi ya aynı kalmalı ya da kısalmalı.

Bir keresinde -de -da ayrı yazılır mı ne öyle bir ceza almıştım kafayı yemiştim kime ne zararım oldu diye.

Sonra efendime söyleyeyim bir konuda sorulduğu için anime izleme sitesi paylaştım diye ceza yedim.

Ceza listeme bakıyorum yarısından fazlası gereksiz mesajlar ve yazım hatalarından oluşuyor.
Toplam 22 ceza almışım şuana kadar.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı