Ceza Süreleri Uzasın mı?

Ceza Süreleri Uzasın mı?

• Oy verenlerin toplamı
    931
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazım kurallarından 25 uyarınız olduğu halde 1 saatlik cezalar almaya devam etmeniz de maşallah dedirtti. Biz süreleri tartışaduralım, meğerse var olan sistem bile doğru düzgün uygulanmıyormuş.

Yok canım ben cezaları üst üste almıyorum. Hep başka isimden aldığım için ve belli süre sonra süreler düşüyor. Yani üst üste 3 4 defa aynı cezada artıyor ama bir süre ceza yemediğin zamanlardan sonra ilk ceza yapmışsın gibi 1 saatten ceza veriliyor. Tecrübeliyim bu konuda. Tecrübe konuşuyor 😅. Neyse şaka bir yana cezaları azaltmaları lazım. 30 dk yapmaları yeterli olur yazım yanlışlarını. Çünkü adam birisine tavsiye veriyor atıyorum fark etmeden hata yapıyor hoop ceza geliyor. E ne olacak adam atardım edemiyor belki koskoca forumda bir tek o adam biliyor cevabı. Bunları bazen düşünmüyorlar. Aslında moderatörler cezayı veriyor çünkü kural bu. Bende moderatör olsam bende bunlara ceza veririm. Ama kurallarda biraz esneklik lazım. Yazım yanlışına ceza olmalıydı mesela. Yani ceza olacaksa seçenek sunulmalı veya sınavdan geçilmeli. Yanlış duymadın sınavdan geçilmeli. Birkaç sorudan oluşan yazım yanlışlarını öğreten sorular hazırlanıp bunlar sayesinde en azından biraz daha bilinçlenir hem de cevaplayın ceza olmadan direk cevap vermeye devam edebilsin. Bence bu fikir çok güzel. Şu an telefondan yazıyorum (gözüküyor zaten) yazım yanlışları kabak gibi çıkıyor. Ama ona rağmen bazen oluyor fark edemiyorum. Mesela bu şekilde uzun yazı yazıyorum sonra hata çıkıyor hoop ceza.

Bir de sen bu yazıyı yazdıktan birkaç dk sonra üst üste 2 defa ceza yedim. Farklı şeylerden sık sık ceza yiyorum.

@Conficker Belasi neden kızgın attınız?
Uzasın derken 1 saatlik ceza 1 hafta olsun anlamında demedim, 1 saat yerine 3 saat olabilir mesela.(fikri mi beğenmediğiniz için kızgın atmanız da aşırı saçma bence.)

Anket sonucu belirleyici mi? Yoksa son kararı yine siz mi vereceksiniz? @Recep Baltaş
Türk tipi ileri demokrasi uygulayacağız. Kararı yine şahsım verecek.
Yazım kurallarından 25 uyarınız olduğu halde 1 saatlik cezalar almaya devam etmeniz de maşallah dedirtti. Biz süreleri tartışaduralım, meğerse var olan sistem bile doğru düzgün uygulanmıyormuş.
Moderatör insiyatif kullanıyor. İşte insanımıza yaranılmayacağının bir göstergesi aslında bu :) En ufak hatada 1 gün vermiyor, yine kötü oluyor Mod :)

Recep abi senden iyi haberler bekliyoruz lütfen gereksiz mesaj ve uygunsuz uslüp cezaları ile ilgili biz düzenleme yap.

Türk tipi ileri demokrasi uygulayacağız. Kararı yine şahsım verecek.

Moderatör inisiyatif kullanıyor. İşte insanımıza yaranılmayacağının bir göstergesi aslında bu :) en ufak hatada 1 gün vermiyor, yine kötü oluyor mod :)

Aslında kötü oluyor demiyorum ben. Aslında işlerini yapıyorlar ama çok yanlış zamanda veriyorlar. Hep ben ona takılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı