Ceza yiyip isyan eden masum ergenler :D

Matrax

Hectopat
Yer
Ankara/Fatih
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Biraz önce Facebook'ta gezerken rastladıklarım :D

r0p88.png

İki mesaj üstteki şeyi okumaktan aciz insanlar. Armut piş ağzıma düş illa değil mi ? Sen hiçbir şeyi okuma. Yaptım olmadı de sonra. Bre iki mesaj üstünde ihtiyacın olan şey verilmiş. Hadi onu okumadın diyelim ara butonunu süs olsun diye mi koymuşlar oraya. "Windows etkinleştirme" yazacağın iki kelime. Tonla konu var.

Söylensiler kendi dünyalardında, boş. Kaç mesaj uğraştık adama anlatmak için ama bazen ne yaparsan yap ısrarla devam ediyorlar.

İki mesaj üstteki şeyi okumaktan aciz insanlar. Armut piş ağzıma düş illa değil mi ? Sen hiçbir şeyi okuma. Yaptım olmadı de sonra. Bre iki mesaj üstünde ihtiyacın olan şey verilmiş. Hadi onu okumadın diyelim ara butonunu süs olsun diye mi koymuşlar oraya. "Windows etkinleştirme" yazacağın iki kelime. Tonla konu var.

Söylensiler kendi dünyalardında, boş. Kaç mesaj uğraştık adama anlatmak için ama bazen ne yaparsan yap ısrarla devam ediyorlar.

Adam 20. 30. mesajına gelmiş, yazdığı yorumlarda hala"...tarafından düzeltildi" ikazı var. Niyeyse forum kurallarına uymak zor geliyor böylelerine. Uyarılıp ceza alınca da "Lanet Forum" oluyor :D

Haklı isyan eden var, haksız isyan eden var. Bu arkadaş ergenden de öte, bir baltaya sap olmayacak cinsten. Hayatta da başarılı olamaz böyle giderse. Sağda solda bot atar ancak. Haklı isyana gelince, ben mesela geçenlerde Ali Güngör'ün forum için belirttiği kuralları uyguladığım halde Burak Beyden ceza yedim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı