CFW'li PS3'den OFW PS3'e oyun klonlama

UmitDurmus

Centipat
@Furkan17TR

Hocam merhaba,
Konuları kontrol ettimde bu konuda en bilgili sen görünüyorsun bu sebeple kayıt oldum ve sana sorayım dedim. Elimde CFW multimanlı super Slim PS3 var. Bir de orijinal kırılmamış super Slim PS3 var bunun içinde klonlanmış 10 adet oyun var. Cfwli PS3'den bu PS3'e klonlama yapsam yeni oyunlar yani. 10 adet oyun gidip yeni oyunlar mı gelir yoksa 10 adet oyunlar kalır ek olarak diğer oyunlarda gelir mi? Eğer ki silinirse bunun silinmeden yapma gibi bir çözümü var mı acil yapmam gerekiyor. Cevap verirsen sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
@Furkan17TR hocam
acelem varda hızlı dönüş yaparsan sevinirim

Son düzenleme:
@Furkan17TR

Hocam merhaba,
Konuları kontrol ettimde bu konuda en bilgili sen görünüyorsun bu sebeple kayıt oldum ve sana sorayım dedim. Elimde CFW multimanlı super Slim PS3 var. Bir de orijinal kırılmamış super Slim PS3 var bunun içinde klonlanmış 10 adet oyun var. Cfwli PS3'den bu PS3'e klonlama yapsam yeni oyunlar yani. 10 adet oyun gidip yeni oyunlar mı gelir yoksa 10 adet oyunlar kalır ek olarak diğer oyunlarda gelir mi? Eğer ki silinirse bunun silinmeden yapma gibi bir çözümü var mı acil yapmam gerekiyor. Cevap verirsen sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
@Furkan17TR hocam
acelem varda hızlı dönüş yaparsan sevinirim

PS3 oyun kopyalama işlemi şu şekilde işler: Hedef PS3'ün hafıza alanı tamamını temizler, kaynak PS3'ün verilerini aynen kopyalar.
PS3'te oyun kopyalama işini ben yapamadım. 1 kere denedim, olmadı. Lisans hatası verdi. Zaten uğraşmadım. Ayrıca bu konu korsan içeriğe geliyor maalesef. Yardım edemem.

Yabancı PSX Forumlarından öğrenmelisin.

Birde şöyle bir şey buldum: PS3 TÜM MODELLERİ KIRMA İŞLEMİ 2016 2017 | Ps4 Oyun

Cfw Hfw ne farkı var ?
CFW başkalarının yaptığı modlanmış konsol yazılımıdır. Sadece PHAT yani ilk çıkan PS3'lerde çalışır. HFW ise CFW'nin birçok özelliğine sahiptir fakat bazı CFW özelliklerini(sürüm düşürme vb.) taşımaz. CFW'nin aksine tüm PS3 modellerine kurulabilir. İkisini de kursanız konsolda kırılmış sayılır. HFW konsollara HAN veya HEN(HAN'ın yenisi) yöntemleri ile oyun atılabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı