CH321 FPS oyunlarında dip ses RMA talebi sebebi olur mu?

Merhaba,

Beyfendi anakartınızda problem var demek istemedim. Sesler sizin kulak duyunuz için basslı olabilir, ekolayzer ayarı yapın demek istedim. Dipses dediğiniz sorun kendisini sadece oyunlarda göstermez. Eğer üründe bir dipses sorunu varsa bu gelen tüm seslerde olur. Ürünler modeline göre değişik ses ve bas tonları verebilir bu gayet normal.

İyi günler.

Hocam şizofren olduğumu düşünmüyorum. Aynı bilgisayar aynı oyun farklı marka model bir kulaklık hiç problem yaşatmıyorken CH321 gibi meşhur bir kulaklık 10 dakika kulağımda kalınca kulağımı tırmalıyor. 1 saat ve üzeri kullanmak ise işkence diyebilirim. Bilgisayar mühendisliği okuyorum yazılımsal anlamda tüm dahili Windows ses konfigürasyonlarını denedim. Eğer sorunu değerlendirmeye alıp bir sonuç elde edilecekse servise yönlendireceğim (ürünü servise nasıl yönlendirebileceğim hususunda da bilgilendirirseniz sevinirim.) Servisin ürünü inceleme zahmetine bile girmeden “göreceli bir problem” değerlendirmesi ile karşılaşmak benim için sadece vakit kaybı olacak. Aksi taktirde bu halde kullanamıyor oluşumdan aldığım fiyatın çok altına 2. elden satmak zorunda kalacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı