Champion sitesinden alışveriş yapınca ne kadar vergi ödenir?

bthnerdgn03

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, champion sitesinden birkaç parça kıyafet beğendim ve almayı düşünüyorum. Her şey dahil fiyatları Türkiye'deki distrübütörlerine kıyasla daha ucuz ve daha çok çeşit var. Ürünleri sepete ekledikten sonra fiyat bölümünde gemi, yani kargo ücretini ve ayrıca vergileri eklemiş fiyata fakat emin olmak için bir danışayım dedim. Orada vergi de dahil yazan ücret dışında siparişi verdikten sonra gümrükte veya herhangi bir yerde benden ücret tahsis edilir mi? Teşekkürler şimdiden cevaplarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer alırken vergisini öderseniz gümrüğe girince sizden isteyecekleri tek şey TC kimlik numaranız olacaktır.

Vergili ödemenizi her türlü tavsiye ederim ne ödediğini bilirsiniz. Öbür türlü resmen kumar oluyor ve gümrük memurunun insafına kalıyorsunuz.

Eğer alırken vergisini öderseniz gümrüğe girince sizden isteyecekleri tek şey TC kimlik numaranız olacaktır.
Teşekkür ederim cevabınız için. ben 17 yaşındayım şu anda, benim TC kimlik numaram sıkıntı çıkarır mı ailemden birininkini verebilirim sıkıntı çıkıcaksa
Vergili ödemenizi her türlü tavsiye ederim ne ödediğini bilirsiniz. Öbür türlü resmen kumar oluyor ve gümrük memurunun insafına kalıyorsunuz.
Öyle ödemeyi düşünüyorum zaten fakat internette herkes farklı bir şey söylüyor o şekilde ödersem benden gümrükte veya her hangi bir yerde ek bir ücret alınmaz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı