CharmQuell atatv44 adlı Discord grubunu ifşaladı!

Aslında yaptığı bir şey yok. Olan ve bilinen şeyleri tekrarlamış sadece. Yaptığı tek iyi şey bunu daha fazla kişiye duyurmuş olması. Bu olay yine gündemdeydi ama Charm ortaya çıkardığı olayların tecrübesiyle bu olaya da el attığı için insanlar doğal olarak ilgi gösterdi.

Bir tık konuyu hortlatmak gibi olacak ama söylemezsem olmazdı :)

MERNIS dataları çok kolay erişilebilen birşey oldu zaten bunu herkes biliyor. Bu 'dark' lakaplı çocuklar sümüklü insanlar sürüsünden başka bir şey değil. Zaten yaptıkları maksimum icraat da genç kızlardan +18 fotoğraf almak ve bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben zamanında bu gibi adamlara karşı ekibimle çalıştım. Ama discordun politikaları yüzünden pek bir şey yapamadık. Quell'in ellerine sağlık işe noktayı koymuş gibi duruyor. Size uyarım , bunun gibi 'illegal' içerikli sunuculara girmeyin. Attila adlı arkadaşın açıklamada Quell'in söylediklerine gülmekten başka bir şey yapabildiği yok zaten.

Discordda veya başka bir mecrada herhangi bir virüs içeren dosya paylaşılan , illegal işler dönen , CC işleri dönen sunuculardaysanız hemen ayrılın. Zaten o tip sunucuların bir kısmı 'beyaz şapkalı korsanlar' tarafından patlatılıyor. Fakat bu patlatmayla bitecek iş değil. Sizlerin bu tip sunucularda bulunmamanız gerek. Bunların sunucuları boşalırsa ne olur? Görürler ki bir şeyler ters. Zaten sunucular boşalana kadar kodesi boylarlar ama yine de bu tip herhangi bir sunucudaysanız derhal ayrılmanızı öneririm.

Birde bazıları bulunamazlar demiş ama bal gibi de bulunurlar. İsimleri soyadları belli. Onların kullandığı MERNIS datalarını onlara karşı kullanırsanız bal gibi de bulunurlar.

Son düzenleme:
Bir tık konuyu hortlatmak gibi olacak ama söylemezsem olmazdı :)

Mernıs dataları çok kolay erişilebilen bir şey oldu zaten bunu herkes biliyor. Bu 'Dark' lakaplı çocuklar sümüklü insanlar sürüsünden başka bir şey değil. Zaten yaptıkları maksimum icraat da genç kızlardan +18 fotoğraf almak ve bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben zamanında bu gibi adamlara karşı ekibimle çalıştım. Ama Discord'un politikaları yüzünden pek bir şey yapamadık. Quell'in ellerine sağlık işe noktayı koymuş gibi duruyor. Size uyarım, bunun gibi 'illegal' içerikli sunuculara girmeyin. Attila adlı arkadaşın açıklamada Quell'in söylediklerine gülmekten başka bir şey yapabildiği yok zaten.

Discord'da veya başka bir mecrada herhangi bir virüs içeren dosya paylaşılan, illegal işler dönen, CC işleri dönen sunuculardaysanız hemen ayrılın. Zaten o tip sunucuların bir kısmı 'beyaz şapkalı korsanlar' tarafından patlatılıyor. Fakat bu patlatmayla bitecek iş değil. Sizlerin bu tip sunucularda bulunmamanız gerek. Bunların sunucuları boşalırsa ne olur? Görürler ki bir şeyler ters. Zaten sunucular boşalana kadar kodesi boylarlar ama yine de bu tip herhangi bir sunucudaysanız derhal ayrılmanızı öneririm.

Bir de bazıları bulunamazlar demiş ama bal gibi de bulunurlar. İsimleri soyadları belli. Onların kullandığı mernıs datalarını onlara karşı kullanırsanız bal gibi de bulunurlar.

1) hocam kullandıkları data mernis ile sınırlı değil sanalda sayısız data, panel var.

2) icraatleri sadece genç kızlardan fotoğraf almakla bitmiyor.

3) Discord'da bir yetkili veya sunucunun yetkilisi değilseniz sunucuyu silemezsiniz.

4) bulunmazlar hocam bırakın o işleri yıllardır CC, data sızıntıları var Türkiye hükümeti bu konu hakkında hiçbir şey yapmıyor ki artık geç yapsa da bir şey değişmeyecektir.

1) hocam kullandıkları data mernis ile sınırlı değil sanalda sayısız data, panel var.

2) icraatleri sadece genç kızlardan fotoğraf almakla bitmiyor.

3) Discord'da bir yetkili veya sunucunun yetkilisi değilseniz sunucuyu silemezsiniz.

4) bulunmazlar hocam bırakın o işleri yıllardır CC, data sızıntıları var Türkiye hükümeti bu konu hakkında hiçbir şey yapmıyor ki artık geç yapsa da bir şey değişmeyecektir.
Sayın da görelim icraatlerini küçük çocuklara zorbalık yapmak mı? Patlatma yöntemi için yetkili olmak gerekmiyor şuan burada söylersem önlem alınabilir. Ben zaten Türkiye Cumhuriyeti bulacak demedim onların kullandıkları sızıntıları onlara karşı kullanırsak bal gibi de buluruz.

Sayın da görelim icraatlerini küçük çocuklara zorbalık yapmak mı? Patlatma yöntemi için yetkili olmak gerekmiyor şuan burada söylersem önlem alınabilir. Ben zaten Türkiye Cumhuriyeti bulacak demedim onların kullandıkları sızıntıları onlara karşı kullanırsak bal gibi de buluruz.
Hepsi Türkiye'de yaşamıyor ve veri sızıntılarında her insanın verisi yok.

Selam arkadaşlar, gündem çok sıcak CharmQuell adlı bir YouTuber bir sanal Discord grubu olan atatv44'ün tüm illegal (yasal olmayan) eylemlerini ifşaladı! Şu anda internet karışmış durumda.

Hocalarım bunlar kim tam olarak bilmiyorum ufak bir özet geçebilir misiniz?

Geri
Yukarı