ChatGPT kullanılır mı?

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese selam. ChatGPT şu anda bayağı ünlü ve cidden her insanın işine yarayan bir servis. Daha önce ChatGPT'ye hiç kayıt olmadım ve şu anda kararsızım. Sizce kayıt olmalı mıyım? Dezavantajları ve avantajları nelerdir? Güvenilir midir? İyi sosyaller!

Güvenilirdir, çoğu yazılımcının ve serbest alanda çalışan kişilerin işine yarıyor. Sıkıntı çıkmaz. Dezavantajı verdiğiniz bilgileri kaydediyor olabilir, avantajları sayamayacağımız kadar fazla.

Herkese selam. ChatGPT şu anda bayağı ünlü ve cidden her insanın işine yarayan bir servis. Daha önce ChatGPT'ye hiç kayıt olmadım ve şu anda kararsızım. Sizce kayıt olmalı mıyım? Dezavantajları ve avantajları nelerdir? Güvenilir midir? İyi sosyaller!
Hocam bedava sürümü de var. İlk bedava sürümünü kullanın hem zaten çok işe yarıyor bedava sürümü bile ben para vermeden kullanıyorum.

Ne için kullanıcağınıza bağlı güvenliği. Ticari bilgilerinizi paylaşmamanız yerinde olucaktır onun haricinde üye olup kullanmanın zararı olmaz.
Araştırma için kullanılabilir ama her zaman doğru bilgi de vermiyor.

Hocam ücretsiz sürümü var direk kaydolun onu kullanın. Eğer ücretli sürümüne ihtiyacınız varsa önerim ChatGPT yerine zekai olacaktır. İçinde hem ChatGPT4 hem de midjourney gibi yapay zekaları da kullandırtıyor. Ayrıca evet bir Türk projesi :)

Eğer kullanacaksanız şu videoyu izleyip fikir sahibi olabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ücretsiz sürümü var direk kaydolun onu kullanın. Eğer ücretli sürümüne ihtiyacınız varsa önerim ChatGPT yerine zekai olacaktır. İçinde hem ChatGPT4 hem de midjourney gibi yapay zekaları da kullandırtıyor. Ayrıca evet bir Türk projesi :)

Eğer kullanacaksanız şu videoyu izleyip fikir sahibi olabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2-3 gün önce forumda rehber konusunu açtım fakat pek ilgi görmedi. O da var aklımda.

Geri
Yukarı