Çözüldü Cheat Engine virüslü mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tobik

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Cheat Engine'yi bu linkten indirmeyi düşünüyorum. Sizce güvenilir mi? Ya da kendi sitesi var mı? Güvenli indirebileceğim bir site atar misinız?
Link bu

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Cheat Engine açık kaynak kodlu ve güvenilir bir program olmasına rağmen bir "cheat engine" olmasından ötürü antivirüsler karantinaya almış durumda. Antivirüslere takılmadan sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz, güvenilirdir.
Yanlış bilgi
Merhaba arkadaşlar, ben Cheat Engine'yi bu linkten indirmeyi düşünüyorum. Sizce güvenilir mi? Ya da kendi sitesi var mı? Güvenli indirebileceğim bir site atar misinız?
Link bu

Bu tür programlar hiçbir şekilde güvenilir değildir hacktool var içinde çünkü.

Link bu

Popüler bir program olmasına rağmen antivirüs programları tarafından halen risk olarak gözüküyorsa, bir bildikleri vardır ki ben de bu programların güvenli olduğunu düşünmüyorum çünkü hile yapabilmek için bazı güvenli olmayan dosyalar indiriyorlar.

Artı -1 Eksi
Uygulama veya oyunların bazı özelliklerini değiştirmek/hile yapmak amaçlı kullanıldığını hatırlıyorum. Bir oyunda denemiştim ve banlanmıştım :) Uygulamanın kendisi virüslü değil fakat kullanacağınız uygulama, hile olarak algılayıp banlayabilir.
(Dosya indirimi yapmaz, kodlarla oynar sadece.)

Yeni konular

Geri
Yukarı