Chelsea Twitter Hesabında LGBT İle Alakalı Paylaşımlar Yapıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum kusura bakmayın ama sokağın ortasında kıçını sallayan erkekleri görmek istemiyorum ben zaten kim LGBT bireyi değilse fişleme ve baskı yapmaya başladınız insanları kendinizden nefret ettiyorsunuz koskocaman 1 ayı sahiplenmedik nedir ya? Size göre mi yaşayacağız bir de tanrının gökkuşağını çaldınız.
Kusura bakma da gaylik kıçını sallamak demek mi, sosyal medyada gördüğünüz para için olanlara bende laf ediyorum ama gayler böyle kişiler değiller.

Çok ilginç değil mi? Zamanında gelmiş geçmiş en iyi matematikçiler arasında gösterilen bilgisayar mühendisliğinin babası kabul edilen AllanTuring sırf eş cinsel diye öldürüldü. Bu adam 2. dünya savaşının bitiminde çok ciddi katkıları olan biriydi. Şimdi ise LGBT savunan İngiliz'ler. Bu sadece yarası olan gocunur atasözünün tam olarak karşılığı.

Herkes kendi kafasına göre ay belirliyor galiba. Bende temmuz ayını gamer ayı ilan ediyorum.
1655821520722.png

Uyduruk bir şey değil, yıllardır var.

Kusura bakma da gaylik kıçını sallamak demek mi, sosyal medyada gördüğünüz para için olanlara bende laf ediyorum ama gayler böyle kişiler değiller.

Gaylık = kanser. Bu dünya için kanserli hücreler başka hiçbir şey değil. Şöyle düşün dünyadaki herkes hetero olursa dünya aynı şekilde devam eder. Ama dünyadaki herkes homo olursa eğer tüm ırk yok olur. WHO (world health organization) zaten bunu hastalık olarak belirlemiş durumda.

Gaylık = kanser. Bu dünya için kanserli hücreler başka hiçbir şey değil. Şöyle düşün dünyadaki herkes hetero olursa dünya aynı şekilde devam eder. Ama dünyadaki herkes homo olursa eğer tüm ırk yok olur. WHO (world health organization) zaten bunu hastalık olarak belirlemiş durumda.
Bende görmek istiyorum öyle bir şey var mı diye.

LGBT Dediğimiz olay son zamanlarda çıkan bir şey değil, tarihin başlangıcından beri olan bir şey. Öyle ki hayvanlarda bile bu durum görülebiliyor buraya kadar her şey tamam. Fakat bu durumu insanların gözüne gözüne sokmaları rahatsız edici, Madem ötekileştirilmek istemiyorlar onlarda normal karşılanmak istiyorlar bunun yolu sokaklara dökülüp provokasyonlar yaparak insanları rahatsız etmek değil. normal karşılanmak istiyorlarsa normal davransınlar. bazen öyle insanlarla karşılaşıyorum ki adamın tek olayı LGBTQ+ üyesi olmak, yahu kardeşim senin başka bir vasfın yok mu? tek olayın bumu? anladık evet gaysin ama bunu sürekli dile getirmeye ne gerek var? ben nasıl çıkıp koca 1 ayı sadece öyle istiyorum diye sahiplenemiyorsam bunu onların da yapmalarının gerek olmadığını düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı