Chelsea Twitter Hesabında LGBT İle Alakalı Paylaşımlar Yapıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yo kim demiş zorunda olduğumuzu. Zorunda değilim bir kere. Napacaksın saygı duymadim diye öldürecek misin?
Bende senin fikrine saygı duymuyorum, zorunda mıyım? Seçimlerde istediğin partiye oy verme hakkında yok sonuçta fikrine saygı duymuyoruz.

WHO'dan örnekler vermişsiniz de, WHO'nun insanların sağlığına olumlu yönde yaptığı bir şey yok.

Gaylık = kanser. Bu dünya için kanserli hücreler başka hiçbir şey değil. Şöyle düşün dünyadaki herkes hetero olursa dünya aynı şekilde devam eder. Ama dünyadaki herkes homo olursa eğer tüm ırk yok olur. WHO (world health organization) zaten bunu hastalık olarak belirlemiş durumda.
Katılıyorum.
Sokağın ortasında "ben vu*********m" diye bağıran ergenler görmek istemiyorum.

Benim de tek isteğim bu, isterseniz nefret edin ama saygı duymak zorundasınız. Bizde size duymayalım o zaman bakalım oluyor mu? Saygıya saygı gerek.
Zorunda mıyız? Bu LGBT işi iyice saçmalamaya başladı. Sen git değerlerimize zarar ver sokakta birbirini yala milleti rahatsız et. Sonra da saygı bekle bak sen şu işe. Daha LGBT liler başka insanlara saygı duymuyor. Önce onlar saygı duysun.

Saygı duyulacak bir şey değil.
Siyasi görüş desen tamam da neden elinde bayrakla bağıra bağıra dolaşanlara saygı duyalım.
Ağlanacak hallerine sevinen insanlar.
Acizlik.

Zorunda mıyız? Bu LGBT işi iyice saçmalamaya başladı. Sen git değerlerimize zarar ver sokakta birbirini yala milleti rahatsız et. Sonra da saygı bekle bak sen şu işe. Daha LGBT liler başka insanlara saygı duymuyor. Önce onlar saygı duysun.

Sadece sokakta da değil? Kusura bakmayın ama LGBT'nin çocukları istismar etmek amacıyla kullanıldığını da düşünüyorum artık çocuklarımız tehlike altında. Nasıl ki 6 yaşındaki bir çocuğun iradesi dışında kapatılmasına karşıysak aynı şekilde istismar edilmesine de karşıyız vicdanı ve aklı hür çocuklar yetiştireceğiz.

1655839152145.png

1655839106139.png

@O Görkem "Bizde size duymayalım o zaman bakalım oluyor mu?"
Dediğiniz kişiler sayesinde burdasınız.

Zorunda değilim ki? Bize saygı duysanız ne olacak duymasanız ne olacak. Yolları LPG'ye saygı diye kitliyorsunuz. Bu mu sizin saygınız? Zaten hemcinsleriyle aşk yaşayan veya diğer şeyleri yapanların saygısına ihtiyacımız yok.

Kanka genellikle karşı cinsden tepki alamayinca işin içine sosyal medyada giriyor küçük çocukların ergenlerin fikrini değiştiriyor. Aslinda hiç alakasi yok bunlar sirf sosyal medya popülaritesi diye bunu destekliyorlar öyle olduklarini saniyorlar.

Kanka genellikle karşı cinsden tepki alamayinca işin içine sosyal medyada giriyor küçük çocukların ergenlerin fikrini değiştiriyor. Aslinda hiç alakasi yok bunlar sirf sosyal medya popülaritesi diye bunu destekliyorlar öyle olduklarini saniyorlar.
Çoğu öyle zaten. Youtube shorts'da video görmüştüm. Videonun başlığında nasıl şişman olabilirim. Şişman olunca kendimi daha fazla Lgbt'li hissederim diyordu. Profil fotoğrafında'da yanlış hatırlamıyosam black pink vardı. Yani yaşı max 9-10'du.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı