Chelsea Twitter Hesabında LGBT İle Alakalı Paylaşımlar Yapıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Değiller bu yaşta ergenlikten dolayi oluyor hepsi. Işin içine sosyal medyada giriyor daha çok saygı duyulduğunu sanip bu şekilde sonra ileride pişman oluyorlar. Ben bunu nasıl söyledim diye.
Hepsi sosyal medyanin oyunu insanlari çok iyi manipüle ediyorlar ama göremiyorlar işte.
Hocam böyle keskin kararlar kolay kolay gelmiyor. Emin olmadan yapacaklarını sanmıyorum.

Hangi LGBT'li birbirini yalayıp zarar veriyor? İnternette 2 3 tane gördüğünüz ahlaksızlara bende bir şey demiyorum onlarda haklısınız ama 2 3 kişi bütün LGBT'li bireyleri kapsamıyor. Örnek veriyorum bir topluluk düşünün arasında 2 3 tane kötü birisi olunca grupta mı kötü oluyor?
Biribine değil toplumun huzuruna zarar veriyor ayrıca gördüğümüz 2-3 kişi değil. Çoğu öyle. 2-3 den dolayı neden yargılayayim LGBT yi? İnatlaşma benimle.

Biribine değil toplumun huzuruna zarar veriyor ayrıca gördüğümüz 2-3 kişi değil. Çoğu öyle. 2-3 den dolayı neden yargılayayim LGBT yi? İnatlaşma benimle.
Hocam gerçekten o kadar fazla değiller, sosyal medyada gördükleriniz sorunlu tipler LGBT bireylerinin en fazla %10'unu falan kapsıyor.

Hocam böyle keskin kararlar kolay kolay gelmiyor. Emin olmadan yapacaklarını sanmıyorum.

Kardeşim. Profildeki yazan yaşın doğru ise şu an hayati yeni yeni goruyorsundur. Bak ben kimleri gördüm tanidim hepsi ergenlikten gelen ve sosyal medyanin etkisi olan bir şey. Şu an sosyal medya ile insanlari manipüle etmek çok kolay bir şey. 14 yaşında ki bir kiz daha yeni yeni hayati öğrenir o yaşta böyle bir şey hakkinda ilk defa görür hayat tecrübesi azdır.

LGBT’li bireyler toplumun huzuruna zarar mı veriyor? Örnek gösterebilir misin dediğimde iki tane basit video atacağından eminim. Şu insanları hastaymış gibi görmeyi bırakın. Homofobik olanların çoğu neden Homofobik olduklarını bile bilmiyorlar. Konu boyunca YouTube’taki bir video üzerinden insanları yargılamaya devam edin.

Kardeşim. Profildeki yazan yaşın doğru ise şu an hayati yeni yeni goruyorsundur. Bak ben kimleri gördüm tanidim hepsi ergenlikten gelen ve sosyal medyanin etkisi olan bir şey. Şu an sosyal medya ile insanlari manipüle etmek çok kolay bir şey. 14 yaşında ki bir kiz daha yeni yeni hayati öğrenir o yaşta böyle bir şey hakkinda ilk defa görür hayat tecrübesi azdır.
Evet yaşım 14 fakat insanların haklarını savunmak hayatı uzun süre görmekle değişecek bir şey değil bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı