Chevrolet Aveo 1.3 lt 45000 km Dizel Manuel Alınır mı?

Evladiyelik kullanılacaksa alınabilir. Ancak Chevrolet araçların piyasası epey düşük. Satarken sorun yaşanabiliyor. Abimde de Cruze var. Araç genel olarak güzel. Dizel olması Aveo için büyük bir avantaj.

Merhaba,
Bende 2013 Aveo LT HB var. 1.4 benzinli olanından. Donanım olarak fazlasıyla yeterli. Güvenlik özellikleri fazlasıyla yeterli. Perde hava yastıkları dahil var. 110 bin km dir sorun çıkarmadı. İnce ayrıntılarda rakiplerine göre bir sürü artı özelliği var ki kullandıkça seviyorsunuz. Örneğin kontağı kapattınız, müzik çalmaya devam ediyor ta ki kapıyı açana kadar. Ama aracın sisteminde bluetooth ile telefondasınız kontağı kapatsanız da, kapıyı açsanız da telefonu kapatana kadar müzik sistemi kapanmıyor. Belki diğerlerinde de vardır bilmiyorum. Yalıtım 110 km ye kadar iyi sonrasında ses artıyor ama ben hiç bir zaman rahatsız olmadım. Yan rüzgarlardan etkileniyor onun haricinde yol tutuş ve yolda gidişi güzel. Çok çok zorlandığında kontrollü bir şekilde kayıyor ama esp standart. Sizin düşündüğünüz motor hakkında yorum yapamayacağım. Ama ben memnun bir 4 yıl geçirdim.
Standart bakımlarının dışında Motor kulakları (400 tl) + Far ampulleri (30 tl)+ Devirdaim Pompası (250 TL)' na masraf yaptım. Haricen bir masraf çıkarmadı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı