Chevrolet Cruze alınır mı?

Ergosphere

Hectopat
Merhaba herkese, bu araba hakkında detaylı bilgi almak istiyorum. Alınır mı, alınmaz mı? Bir artı eksi listesi oluşturalım istiyorum sizlerle. Kronik sorunu var mıdır? Varsa ne/nelerdir? En dolu modeli hangisidir öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.

Merhaba herkese, bu araba hakkında detaylı bilgi almak istiyorum. Alınır mı, alınmaz mı? Bir artı eksi listesi oluşturalım istiyorum sizlerle. Kronik sorunu var mıdır? Varsa ne/nelerdir? En dolu modeli hangisidir öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.
Yokuşlarda LPG'li ise bayılıyor diye duymuştum.

Bu modeli bilmiyorum fakat cherlovet marka arabaların süspansiyonları biraz fazla sert gibime geliyor. Dayımlarda var ve arabalarına bindiğimde tümsekten inerken o yolu af edersiniz ama kalçanızda hissediyorsunuz. O fiyatlara düşünür müsünüz bilmem fakat Seat Leon bakılabilir 2008-2009 model. 3 yıldır kullanıp bir kere sanayi yüzü görmemiş bir araba modelidir kendisi.

•2010-2012 civarı İnsignia ve B5.5-B6 Passat

2011 model 1.6 ls benzin lpg ilk günden beri bende kronik denebilecek sorunları arabayı benzinde kullanman çok zor çok yakıyor lpg kullanımında ise subap eritmesi gayet normal alırken çelik subap takılı olmasına dikkat et,performans açısından aşırı iyi bir şey bekleme fakat seni asla üzmez,atmosferik motor olduğu için uzun yokuşlarda devir fazla yükseliyor,parça konusunda yanlış bilgiler var motor parçası açısından hiç problem çekmezsin opel altyapısı var zaten sadece kaportada sıkıntı çekebilirsin ben daha yaşamadım ama olabilir bunlar dışında her araba gibi sorunlar olabilir ama ben yaşamadım,artı yönleri bence bu klasmandaki arabalara göre en konforlusu ve şıkı diyebilirim ben bu zamana kadar memnunum kullanmaya devam ediyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı