Chia Coin kazılır mı?

382865

Hectopat
Merhabalar,
Ben de bu Chia Coin işine atılmak istiyorum. Elimde boşta 8 TB'lik bir HDD (Seagate 8TB Ironwolf) bulunuyor. Bilgisayarımı da iş sebebiyle kullanamıyorum zaman kalmıyor. Sizce bu işe atılmam doğru mu? Dediğim gibi bilgisayarım da boşta. Özellikleri şöyle:

16 GB 2666MHz RAM.
i7-9700F
RX 570 8 GB.

Sizce farklı bir coin kazabilir miyim? ETH, BTC gibi. Ayrıca bunlar hakkında da bilgi verirseniz çok mutlu olurum. İyi forumlar.

Artık çok geç kaldınız. Siz o hard diski doldurana kadar karlılık yarı yarıya düşer büyük ihtimalle. Yine de deneyebilirsiniz.

Aslında 1 Ay önceden patron ile konuşmuştuk bu Chia'yı. Patronum da 50 TB+ ile başlayacaktı Mining'e ama o da yalan oldu sanırım :D. Ben öncelikle hepinizin fikrini alıp en son ne yapacağımı düşüneceğim. Teşekkür ederim.

Aslında 1 Ay önceden patron ile konuşmuştuk bu Chia'yı. Patronum da 50 TB+ ile başlayacaktı Mining'e ama o da yalan oldu sanırım :D. Ben öncelikle hepinizin fikrini alıp en son ne yapacağımı düşüneceğim. Teşekkür ederim.
Havuzda belki iyi bir miktar kazanabilirsiniz. Bir tane de SSD almazsanız doldurmak biraz uzun sürebilir.

Chia SSD'leri çok hızlı öldürüyor diyorlar.
Pek gerçeği yansıtan bir haber değil. Bram Cohen'ın Twitter hesabından paylaştığı Flood'a göz atmanı tavsiye ederim.
500 GB NVMe SSD bulunuyor bilgisayarımda kullandığım. İşime yarar mı?
Ben SanDisk M.2 Ultra ile günde 6'ya yakın Plot oluşturdum. İşi çok hızlandırıyor NVMe SSD'ler. Tabii sağlığı 500 TB'a yakın okuma ve yazma yaptığı için biraz düştü.

Geri
Yukarı