Chill oyun tavsiyesi

401165

Hectopat
Selam dostlar, arkadaşımla gece 12 1 gibi girip chill chill takılacak bir oyun arıyoruz. Oynadıkça gelişebileceğimiz oyun tarzı olabilir. Genel olarak tür fark etmez ama Valorant CS LoL gibi try hard oynamak istemiyoruz. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Selam dostlar, arkadaşımla gece 12 1 gibi girip chill chill takılacak bir oyun arıyoruz. Oynadıkça gelişebileceğimiz oyun tarzı olabilir. Genel olarak tür fark etmez ama Valorant CS LoL gibi try hard oynamak istemiyoruz. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Black desert online oynanabilir karakterinizi oluşturursunuz muhabbet ederken görevlerinizi yaparsınız level atlarsınız. Stardew valley, The forest en azından try hard değil, solo olarak Kingdom Come Deliverance, Hearts of iron IV (multiplayer yada singleplayer).

Sven CO-OP

Geri
Yukarı