CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı: Sabrımızı taşırmasınlar

Ulan insanların istemediği bir kişiyi Cumhurbaşkanı yapmaya çalışıyorsunuz, insanlarda protesto edince sabrınız mı taşıyor? Bizim sabrımız hem hükümet hem de muhalefet tarafından sınanıyor, senelerdir yükselen fiyatları izliyoruz, sokaklarda işlenen suçları izliyoruz, hukuksuzlukları izliyoruz. Bir de sabrımızı taşırmasınlar yazmış, taşsa ne olacak ulan? Adalet yürüyüşü falan mı yapacaksınız? Benim hayatım burnumdan geldi, gençliğimi bitirdiniz. Bu yaşımda siyasetle ilgileniyorum ulan ben, insanlarla eğlenmek yerine evde oturup siyaset takip ediyorum. Siz "muhalefet" in ise, hepiniz deli gibi maaşı var, seçimi kaybetseniz bile size hiçbir şey olmayacak. Bir de sabrınız mı taşıyor? Ben buna anca gülerim :D.

Bu tarz tehdite halkın sessiz kalmaması güzel bir şey. Tweeti 14 milyon civarında kişi görmüş ve retweetleyen kişi sayısı da 1062. Retweeyenler sayısına tıklayıp CTRL+F CHP yazarsanız da demek istediğimi anlarsınız. Biz ne CHP'ye ne de AKP'ye muhtacız. Daha iktidara gelmeden böyle tehdit ediyorlarsa da oy vermemesini de biliriz.

Bu tarz tehdite halkın sessiz kalmaması güzel bir şey. Tweeti 14 milyon civarında kişi görmüş ve retweetleyen kişi sayısı da 1062. retweeyenler sayısına tıklayıp CTRL+F CHP yazarsanız da demek istediğimi anlarsınız. Biz ne CHP'ye ne de AKP'ye muhtacız. Daha iktidara gelmeden böyle tehdit ediyorlarsa da oy vermemesini debiliriz.

14 Mayıs sonrası bir devlete alenen suç mu işleyeceksiniz? Yapmayın, yersiniz ağırlaştırılmış müebbeti ömür boyu hapiste sürünürsünüz. Sizin vatananınız bu. Erdoğan'ı sevmiyorsanız ondan başka desteklemeyen birine oy basın ama HDP'ye asla.

2020 belarus olayı gibi yapacaksanız ekonomi daha da beter olur. Bu sefer biz mülteci oluruz. Bize de aynı muameleyi yaparlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı, Kılıçdaroğlu aday olmasın pankartı açan gençler hakkında sabrımızı taşırmayın paylaşımında bulundu.
Demokrasiyi, adaleti ağızlarından düşürmeyen insanlar bunlar işte... Bunları iyi tanıyın! Kılıçdaroğlu'na oy vermek istemiyorum dediğimizde "oyları bölüyorsunuz" gibi saçma sapan bir argümanla karşınıza geliyorlar... Yahu, benim vereceğim oya ne zamandan beri sizler karar veriyorsunuz? Benim vereceğim oy ne ara sizin oyunuz oldu? Benim bu durumdan neden haberim yok? Hepinizi tebrik ediyorum, seçime doğru gittiğimiz şu kritik süreçte muhteşem hatalar yapıyorsunuz. Siz Kılıçdaroğlu'nu aday gösterin bakın bu halk sandıkta nasıl tepkisini gösterecek... Siz hala seçimi cepte görüyorsunuz ya size gülüyorum. :) İnsanlar "Ekmeleddin" vakasını tekrar yaşamak istemiyor dolayısıyla çoğu insan seçimde partilere değil, adaylara oy verecek. Yapılan onlarca anket var, anket sonuçlarından da anlaşılacağı gibi Kılıçdaroğlu istenmiyor. Buna rağmen ısrar ederseniz avucunuzu yalamakla kalmaz aynı zamanda tarih de sizi hiç iyi anmaz.

Son düzenleme:
Demokrasiyi, adaleti ağızlarından düşürmeyen insanlar bunlar işte... Bunları iyi tanıyın! Kılıçdaroğlu'na oy vermek istemiyorum dediğimizde "oyları bölüyorsunuz" gibi saçma sapan bir argümanla karşınıza geliyorlar... Yahu, benim vereceğim oya ne zamandan beri sizler karar veriyorsunuz? Benim vereceğim oy ne ara sizin oyunuz oldu? Benim bu durumdan neden haberim yok? Hepinizi tebrik ediyorum, seçime doğru gittiğimiz şu kritik süreçte muhteşem hatalar yapıyorsunuz. Siz Kılıçdaroğlu'nu aday gösterin bakın bu halk sandıkta nasıl tepkisini gösterecek... Siz hala seçimi cepte görüyorsunuz ya size gülüyorum. :) İnsanlar "Ekmeleddin" vakasını tekrar yaşamak istemiyor dolayısıyla çoğu insan seçimde partilere değil, adaylara oy verecek. Yapılan onlarca anket var, anket sonuçlarından da anlaşılacağı gibi Kılıçdaroğlu istenmiyor. Buna rağmen ısrar ederseniz avucunuzu yalamakla kalmaz aynı zamanda tarih de sizi hiç iyi anmaz.
Türk milleti 2. Kemalettini istemediği gibi 2. Ekomelettinide istemiyor, zaten orjinalinden 21 yıldır çekiyoruz, birçok alternatif varken ve oylar da bölünmüyorken, kimse oylara ipotek koyamaz. Önceki seçimde verilen tepki oyunu kendi başarıları sanıp, ideoloji fırsatçılığı yapıyorlar.

Her zaman diyorum iktidar değişince hiçbir şey değişmeyecek. Bunlar gider yenisi gelir devran aynı devran biraz da bunlar balı tutar parmağını yalar. Ne bekliyorsunuz ki. Demokaratik bir dönemde olsak, insanlar bir partiyi sırf iktidar değişsin diye destekliyor olmasa CHP gibi bir parti % kaç oy alabilir ki ya😀

Yeni konular

Geri
Yukarı