CHP Genelmerkezi’ne asılan pankart sonrası bir genç “Kılıçdaroğlu aday olmasın” pankartı açtı

kili%C3%A7daro%C4%9Flu-aday-olmasin-ar%C5%9Fivimi-payla%C5%9F%C4%B1yorum-v0-mog3h97s6gea1.jpg

Ben anlamadım olmasın diyince olmayacak mı yani ? Türkiye'de yaşıyoruz arkadaşlar. Tayip karşısında kim varsa ona vericez tabi. Kemalede veririm ekremede mansurada değişen bir şey olmayacak. CHP'nin geçeceği sistemde başbakan da olacağı için bence c.b fazla görünür olmayacak. Çoğu karar ve işi başbakan yapar .

Ben anlamadım olmasın diyince olmayacak mı yani ? Türkiye'de yaşıyoruz arkadaşlar. Tayip karşısında kim varsa ona vericez tabi. Kemalede veririm ekremede mansurada değişen bir şey olmayacak. CHP'nin geçeceği sistemde başbakan da olacağı için bence c.b fazla görünür olmayacak. Çoğu karar ve işi başbakan yapar .
Ya Binali Yıldırım varken Erdoğan sanki pasif kalıyordu. Diktatör her yerde diktatör. K.K de şu an partisinin diktatörü konumunda.

Ya Binali Yıldırım varken Erdoğan sanki pasif kalıyordu. Diktatör her yerde diktatör. K.K de şu an partisinin diktatörü konumunda.
Hocam her diktatör kötü mü sizce :D? Şimdi böyle diyince belki absürt belki vatan haini falan ilan edilcem hiç umrumda değil de bir bakıma şanlı Mustafa Kemal Atatürk'te diktatör olarak sayılıyordu. Bunu ben demiyorum , resmi olarak Atatürk te belli bir zamana kadar "Tek Adam" politikası uyguladı. Çoğu kişinin aklına diktatör denince çok kötü kişiler geliyor ama yararlı insanlar da var. Tek M.K.A yı örnek verdim ki fazla uzatmak istemedim. Google yanı başımızda.

Yeni konular

Geri
Yukarı