Chrome açıldığında direkt Joygame sayfası çıkıyor

mert doydum

Centipat
Daha fazla  
Dostlar merhaba, Chrome açtığım zaman direkt Joygame sayfası çıkıyor. Bunu ayarlardan değiştirebiliyoruz normalde fakat yapamıyorum izin vermiyor. Böyle kaldı yani. Birkaç arkadaşa sordum virüs bulaşmış dediler de bir fikri olan var mıdır?

Dostlar merhaba, Chrome açtığım zaman direkt Joygame sayfası çıkıyor. Bunu ayarlardan değiştirebiliyoruz normalde fakat yapamıyorum izin vermiyor. Böyle kaldı yani. Birkaç arkadaşa sordum virüs bulaşmış dediler de bir fikri olan var mıdır?
Virüs bulaşmış olabilir. Açılış sekmelerinde Joygame sekmesi gözüküyor mu?

Sanırım Joygame'nin oyunlarından oynuyorsun kurulumu yaparken ıleri ileri yaparsan böyle olur. Ana sayfa joygame olsunmu diye soruyor kurulumda herhangi bir joygame oyununda. Chrome'yi kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

Yani reklam yazılımı vs. olabilir. Ama emin olmak için MBAM ile tarama yapmak lazım. Ondan ziyade sil -kur yapıp deneyin.
Hocam mbam ile birkaç tane zararlı yazılım mı dosya mı diyeyim artık o tarz bir şeyler buldu.Pek anlamıyorum ama miner vs. muhabetleri var o tip birkaç bir şey buldu onları kaldırdım.Fakat sorun devam etmekte.Sil-kur işlemini de yaptım,aynı şekil hala sorun devam etmekte.

Adwcleaner taratın, uBlock Origin kurun. En kolayı böyle.
Hocam mbam ile birkaç tane zararlı yazılım mı dosya mı diyeyim artık o tarz bir şeyler buldu.Pek anlamıyorum ama miner vs. muhabetleri var o tip birkaç bir şey buldu onları kaldırdım.Fakat sorun devam etmekte.Sil-kur işlemini de yaptım,aynı şekil hala sorun devam etmekte.

AdwCleaner ile taratın.

Sanırım Joygame'nin oyunlarından oynuyorsun kurulumu yaparken ıleri ileri yaparsan böyle olur. Ana sayfa joygame olsunmu diye soruyor kurulumda herhangi bir joygame oyununda. Chrome'yi kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.
Hocam joygame oyunları oynamıyorum fakat kardeşim çok öncesinde indirmişti.Sonrasında sildik.Zaten şuan joygame oyunlarına dair bilgisayarda bir dosya yok.Sil-kur işlemini de yaptım sonuç değişmedi.Windirsat uygulaması kullanıyorum orda joygame oyunlarına dair birkaç dosya kalmışsa bir bakayım sileyim belki o şekilde düzelebilir bir ihtimal.
Virüs bulaşmış olabilir. Açılış sekmelerinde Joygame sekmesi gözüküyor mu?
Ben de öyle düşünüyorum.Evet sekmede gözüküyor joygame

Joygame sayfası başlangıç sayfası olarak ayarlanmış olabilir, zira bu durumda AdwCleaner, MalwareBytes gibi AM(Anti-Malware) Anti-Reklam yazılımı gibi anti-malware yazılımlarıyla taratılması gerekli.

1651739164401.png

Chrome'da ayarlar kısmında "Chrome>Ayarlar>Başlangıç" benzeri bir bölüm olması lazım, işaretli yerlerde 1.kısım seçili olursa tarayıcınızın normal arayüzü açılması gerekir.

Eğer 2.kısım seçili ise 1.kısmı seçip tekrar deneyebilirsiniz. Eğer hala bir değişiklik olmuyorsa sizin bilgisayarınız bir Malware olabilir, AdwCleaner ile bir tarama yapmanızı tavsiye ederim.

Dostlar merhaba, Chrome açtığım zaman direkt joygame sayfası çıkıyor. Bunu ayarlardan değiştirebiliyoruz normalde fakat yapamıyorum izin vermiyor. Böyle kaldı yani. Birkaç arkadaşa sordum virüs bulaşmış dediler de bir fikri olan var mıdır?

Virüs değildir Wolfteam veya joygame oyun indirirken sana soruyor varsayılan tarayıcı olsun mu diye onu kaldırmanız gerekiyordu Chrome'yi sıfırla oradan varsayılan Google yap yeter.

Geri
Yukarı