Chrome açılınca %100 CPU Kullanımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AyberkCtnky

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün fps düşüklüğü hakkında konu açmıştım GTX760'a sahibim. CS:GO'da 300fps'ye yakın alıyordum, bir anda ekranım karardı ve 100 fps almaya basladım. Ekran kartı yerinden oynamıştır diye düşünüp kasayı açtım ve ekran kartını oynadım.

FPS şuan 15/20 zor görüyor, görev yöneticisini açtığımda ise CPU kullanımını %100 olarak gösteriyor. Tabiki hep olmuyor arada düşüyor ama Google chrome açınca direk 100'e fırlıyor ve bilgisayarın kasmasını anlatamam size. Virüstendir dedim format attım (C ve D sürücüsüne) sıfır bilgisayar gibi oldu, fakat hala CPU kullanımım %100. Bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İmzamdan sistem tarama 1 ve 2 sonuçlarını paylaşın. Aida64 raporu da paylaşırsanız iyi olur.
Şuan bilgisayarimi hic bir sekilde acamiyorum, sorun ekran kartinda degil bunu anladim. Cunku ekran kartiyla veya karti söküp onboard ekran kartiyla eski ekran kartimla acsamda bilgisayari ekrana goruntu alamiyorum. Sorun islemci, ram veya anakartta ne yapabilirim su saatten sonra?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir virüs yemişsiniz. Atın bir format.

Bana da virüs gibi geldi. Format atmanızı öneririm.

Format atmadan önce bir virüs taraması yapın format her zaman ilk seçenek olmasın.

Sistem açılmadığını konu içeriğinde belirtmediğiniz için konu kilit. Yedek alıp format atın. Çökertmeden önce dediklerimi yapman gerekirdi. Sorununuz virüs veya güvenlikle ilgili olmadığından yeni konu açıp sorunuzu açıkca sorun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı