Chrome bildirim sorunu

Makaleler
1
Yer
Bursa
Merhaba,
Chrome'da herhangi sitede bildirime izin verince karşıma böyle uyarı çıkıyor, ve bu sürekli karşıma çıkıyor. Ne yapabilirim?

118775786_747977962717572_8490209234754052244_n.jpg

Android sürümünüzü bilmediğim için aşağıdaki yol (Android 6 ve üstü) ile sonuca ulaşabileceğinizi düşünüyorum. Ayarlar üzerindeki arama çubuğuna da anahtar kelimeyi (diğer uygulamaların üzerinde görüntüleme) yazabilirsiniz.
Kod:
Ayarlar > Uygulamalar > Ayarlar simgesi (sağ üstte) > Özel erişim > Diğer uygulamaların üzerinde görüntüleme
Bu konumdan Google Chrome'yi bulun ve Diğer uygulamaların üzerinde göster seçeneğini devre dışı bırakın.

Herhangi bir sistem bakım veya temizlik uygulaması (CCleaner, SD Maid ve diğerleri) kullanıyor musunuz?

Android sürümünüzü bilmediğim için aşağıdaki yol (Android 6 ve üstü) ile sonuca ulaşabileceğinizi düşünüyorum. Ayarlar üzerindeki arama çubuğuna da anahtar kelimeyi (diğer uygulamaların üzerinde görüntüleme) yazabilirsiniz.
Kod:
Ayarlar > Uygulamalar > Ayarlar simgesi (sağ üstte) > Özel erişim > Diğer uygulamaların üzerinde görüntüleme
Bu konumdan Google Chrome'yi bulun ve diğer uygulamaların üzerinde göster seçeneğini devre dışı bırakın.

Herhangi bir sistem bakım veya temizlik uygulaması (CCleaner, SD maid ve diğerleri) kullanıyor musunuz?

Android sürümü 10, herhangi sistem bakım, temizlik uygulama kullanmıyorum.

Merhaba,
Chrome'da herhangi sitede bildirime izin verince karşıma böyle uyarı çıkıyor, ve bu sürekli karşıma çıkıyor. Ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 656184
Bunun bir kaç çözümü var.
Umarım şu video sorununa çözüm olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı