Chrome, Edge, Opera gibi uygulamalar yanıt vermiyor

Mete One Zero

Femtopat
Yer
İstanbul / Esenyurt
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhabalar, bu hatayla daha önce karşılaşmamıştım. Bugün sabah başladı. Chrome, Edge, Opera GX ve benzeri tarayıcılarda ve bazı uygulamalarda 2-3 dakika dolaştığımda yanıt vermiyor hatası çıkıyor, ekran kararıyor ve hiçbir şey yapamıyorum. Sonrasında 1-2 dakika boyunca uygulamaya giremiyorum. Bu konuyu bile zar zor açıyorum. Büyük ihtimalle cevaplara da başka tarayıcıdan bakacağım. Acaba bilgisayar yorulmuş olabilir mi? Dersler, oyun, ödev derken saatlerce açık kalıyor.

Ekran Görüntüsü (1431).png
Ekran Görüntüsü (1432).png

Sisteminiz böyle işlerde yorulacak kadar güçsüz değil. Aklıma virüs geliyor isterseniz Kaspersky ve Malwarebytes ile bir tarama yapın.
Sıkıntı zaten internete giremiyor, nasıl indirecek ki? Ekstra bilgisayar varsa oradan flash bellek ile "setup" kurmaya çalışın. Olmaz ise şunu deneyin.
USB içine farklı bilgisayar ile kurup USB'yi boot edeceksiniz.

Sisteminiz böyle işlerde yorulacak kadar güçsüz değil. Aklıma virüs geliyor isterseniz Kaspersky ve Malwarebytes ile bir tarama yapın.
Biraz bekleyeceğim , sorun düzelmezse dediğiniz gibi bir program indirip tarama yapacağım.
Sıkıntı zaten internete giremiyor, nasıl indirecek ki? Ekstra bilgisayar varsa oradan flash bellek ile "setup" kurmaya çalışın. Olmaz ise şunu deneyin.
Doğru aklıma gelmedi zaten konuya bakmak için bile tarayıcı değiştiriyorum :) Deneyeceğim.

İşte bu yüzden her sistemde bir Anti-Virüs programı olmalı bence.

Kendi sorunlarımı anlamıyorum. Bir arkadaşıma soruyorum veya bir forumda konu açıyorum , açtıktan 15-20 dakika sonra düzeliyor. Sorunum hiçbir şey yapmadan kendi kendine düzeldi , uygulamalarda hatasız uzun süre durabiliyorum. İlgilenenlere teşekkürler , tekrar bu sorunla karşılaşırsam dediğiniz yöntemleri deneyeceğim.

Geri
Yukarı