Chrome Hoş Geldin Bonusu ve Redirect Linkine Yönlendirmesi

mehmet atay

Hectopat
Daha fazla  
Chrome sürekli yeni sekme açıp hoş geldin bonusu ve''redirect'' linkine yönendiriyor. Ne yapmam gerekiyor? Tek çözüm format mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminde zararlı var. Kasperky, BitDefender gibi kaliteli antivirüs yükle tam tarama yap.

Downloads - SurfRight bu adresten Hitman Pro indirip, uygulamayı çalıştırın. Taratmadan önce options(settings) dan, lisans kısmına girip 30 günlük deneme sürümünü aktif edin.
Ardından tarama yapıp bulduklarını silin.

AdwCleaner ile Reklam Temizliği Uygulayın.

Tek çözüm format değil. Eğer bulaşan virüsün adını biliyorsan ve son indirdiğin programların yanında dikkatli bakmadan onayladığın ek programlar varsa bunlara göz atmalısın bence. Daha 2 gün önce bilgisayarımı formatsız şekilde chrome virüslerinden temizledim. C: Diskimde bulunan virüs Chrome "Hedef" yolunu değiştirmiş ve bunu tespit ederek kayıt defterinden arattım. Sonuç olarak şuan formatsız şekilde bilgisayarımı eziyetten kurtardım. Arama motorunun otomatik değişmesi gibi sorunlar da var mı ?

Tek çözüm format değil. Eğer bulaşan virüsün adını biliyorsan ve son indirdiğin programların yanında dikkatli bakmadan onayladığın ek programlar varsa bunlara göz atmalısın bence. Daha 2 gün önce bilgisayarımı formatsız şekilde chrome virüslerinden temizledim. C: Diskimde bulunan virüs Chrome "Hedef" yolunu değiştirmiş ve bunu tespit ederek kayıt defterinden arattım. Sonuç olarak şuan formatsız şekilde bilgisayarımı eziyetten kurtardım. Arama motorunun otomatik değişmesi gibi sorunlar da var mı ?
Arama motoru değişmişti ilk ''mail.ru'' olmuştu onu düzelttim.Şuan galiba sorun çözüldü teşekkür ederim.

Sisteminde zararlı var. Kasperky, BitDefender gibi kaliteli antivirüs yükle tam tarama yap.

Downloads - SurfRight bu adresten Hitman Pro indirip, uygulamayı çalıştırın. Taratmadan önce options(settings) dan, lisans kısmına girip 30 günlük deneme sürümünü aktif edin.
Ardından tarama yapıp bulduklarını silin.

AdwCleaner ile Reklam Temizliği Uygulayın.
Çözülmemiş.Dediklerini harfiyen uyguladım ama nafile olmadı.

İstersen Malwarebytes programını indirebilirsin. Birkaç sitede nasıl crack yapıldığı anlatılmış. Bu programın işe yaradığını kendim kullanarak söylüyorum. Bu program için crack yapıp Premium üyeliğe geçersen bilgisayarındaki sorunları ortadan kaldıracaktır. İstersen bir de bu yöntemi dene. Eğer takıldığın nokta olursa tekrar sorabilirsin. Eğer bunlarla uğraşamam direkt format atsam iyi olur diyorsan karar senin :) Önerilerimin hepsi bende işe yaradı tavsiye ederim format yerine herşey yerli yerindeyken bu program sayesinde de virüsten kurtulabilirsin.

AdwCleaner programını kullanmanızı öneririm. Eğer hala düzelmez ise Chrome'a sağ tıklayın > Özellikler > Hedef ve Başlama yerindeki yazıların " işaretinden sonra yazanları silin düzelir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı