Çözüldü Chrome "ladsatz.com"dan indirme yapmaya çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheMeteAdam

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400F, 16 GB Team Force 3200 mhz 16Cl, Sandisk SN570 500GB, Toshiba Mq01abd100 1TB, Rx 6500 XT, MSI H510M-A PRO.
Meslek
Day Trader
1617181912189.png

Arkadaşlar, dün de bu fotoğraftaki gibi load5.biz virüsünü indirmeyi denedi Chrome. Canlı dersteydim, durduk yere engelledi. Aslında hiçbir şey indirmemiştim. Daha dün tam tarama yaptım ve hiçbir şey çıkmadı ancak nasılsa halen daha indirebiliyor. Kaspersky virüs bulamıyor yani. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky indirmesini engellemiş sorun yok neden bunlar geldi diye sorarsan güvensiz bir siteye girdiğinden olmuştur.
Ben hiçbir şekilde güvensiz bir siteye girmedim. Hee bir eba vardı güvenli değil diyordu ama onun dışında girmedim son 2-3 gündür bişiler indirip engelleniyor.

Kaspersky var hocam zaten sisteminizde. Bir şey olmaz merak etmeyin. Kaspersky bu durumlar için var.
Kaspersky'ı silmeyin.
Evet öyle bir sorunda var KasperSky ücretsiz deneme sürümü. 15 gün sonra bitecek ve son 2-3 gündür arada bir bunlar inmeyi deniyor.

Bitdefender kullanın hocam. 6 aylık deneme sürümü var.
Teşekkürler bir de acaba olabilir mi diye birşey söyleyeceğim. Dün tam tarama yaparken KasperSKy "WebDiscover Browser" diye bir uygulama buldu. Silme işlemini başlat dedim ancak silinmedi dedi. Bende İoBitUnİnstaller ile elle sildim. Arta kalan dosyaları vardı onları da sildim. O WebDiscover bir virüs acaba o yapmış olamaz mı? Çünkü kendi dll dosyalarında Chrome.dll vardı.

Bitdefender kullanın hocam. 6 aylık deneme sürümü var.
Aslında Kaspersky'in ücretsiz sürüm bile fazlasıyla yeterli ,Bitdefender'e gerek yok bence ama o da iyi.
Teşekkürler bir de acaba olabilir mi diye birşey söyleyeceğim. Dün tam tarama yaparken KasperSKy "WebDiscover Browser" diye bir uygulama buldu. Silme işlemini başlat dedim ancak silinmedi dedi. Bende İoBitUnİnstaller ile elle sildim. Arta kalan dosyaları vardı onları da sildim. O WebDiscover bir virüs acaba o yapmış olamaz mı? Çünkü kendi dll dosyalarında Chrome.dll vardı.
Hocam Kaspersky ile tekrardan tam tarama yapabilir misiniz ?

Geri
Yukarı