Chrome otomatik olarak virüslü site açıyor

xxultrAslanxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım açılınca otomatik olarak bir sekme açılıyor ve virüslü reklam sitesi açılıyor. Chrome'u açmamama rağmen otomatik açılıyor. Uygulamanın Database'ini sildim olmadı. Direkt uygulamayı silip yerel diskteki yerini de sildim ve tekrar kurdum. Hala açılışta reklam virüs sekmesi açılıyor.

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarım açılınca otomatik olarak bir sekme açılıyor ve virüslü reklam sitesi açılıyor. Chrome'u açmamama rağmen otomatik açılıyor. Uygulamanın Database'ini sildim olmadı. Direkt uygulamayı silip yerel diskteki yerini de sildim ve tekrar kurdum. Hala açılışta reklam virüs sekmesi açılıyor.
Chrome ayarlarına girip sitelere verilen izinlerini kontrol et. Ve chrome un kendisinde aşağı kısımlarda zararlı yazılımları bul diye bir seçenek var, onu uygulayın lütfen.

Görev yöneticisi detaylar bölümü ve Program kaldır bölümünden programlar bölümünün ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Son düzenleme:

Malwarebytes, Kaspersky, Norton gibi uygulamalar ile tam tarama yap. Zaten virüsü bulup, temizler.

Geri
Yukarı