Çözüldü Chrome renkler tersine döndü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Borsa Sincabı

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar merhaba. Kısaca anlatayım. Örneğin yeni sekme açıyorum, siyah gözüküyor. Fakat herhangi bir tema değişikliği yapmadım. Üstelik sorun Google ve yeni Sekmede kalsa iyiydi. Technopat normalde beyaz fakat siyah gözüküyor. Trendyol da aynı. Sorunu umarım çözebiliriz.

Dosya Ekleri

• dddd.PNG
    dddd.PNG
    106,5 KB · Görüntüleme: 151
  • fwfr.PNG
    fwfr.PNG
    173,1 KB · Görüntüleme: 143
  • sf.PNG
    sf.PNG
    593,4 KB · Görüntüleme: 143
Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Kısaca anlatayım. Örneğin yeni sekme açıyorum, siyah gözüküyor. Fakat herhangi bir tema değişikliği yapmadım. Üstelik sorun Google ve yeni Sekmede kalsa iyiydi. Technopat normalde beyaz fakat siyah gözüküyor. Trendyol da aynı. Sorunu umarım çözebiliriz.

chrome://flags/#enable-force-dark

Bu URL'yi yeni sekmeye yapıştırıp açılan sayfadaki "Force Dark Mode for Web Contents" karşısındaki kutucuğu Disabled yap ve yeniden başlat Chrome'u.
Uzantılarınızı atabilir misiniz?

Erişilebilirlik'e dokunun. Ekran bölümünün altında rengi ters çevirme'ye dokunun. rengi ters çevirme işlevini Kullan'ı açın. İsteğe bağlı: rengi ters çevirme kısayolu'nu açın.

Bunun tam tersini yapın.

chrome://flags/#enable-force-dark

Bu URL'yi yeni sekmeye yapıştırıp açılan sayfadaki "Force Dark Mode for Web Contents" karşısındaki kutucuğu Disabled yap ve yeniden başlat Chrome'u.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı