Çözüldü Chrome simgesinde harf olması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

burakcakar

Kilopat
Yer
Adana,Turkey
Daha fazla  
Meslek
Ziraat Mühendisi
Arkadaşlar bazen görüyordum da, Chrome simgesinde sanırım oturum açılanlarda kullanıcının baş harfi gibi bir şey yazıyor. Onu nasıl yapıyorlar? Ayrıca 2. resimde görülen yer imlerinde Technopat renkli değil ve simgesi yok neden?

Ekran Görüntüsü (3)_LI.jpg

Ekran Görüntüsü (4)_LI.jpg

Çözüm
Bende oturum açtım ama böyle bir şey gelmiyor.
Sanırım iki oturum açınca öyle oluyor. Hangisinde olduğunu anlamak için. Sağ üstteki simgeye tıklayın. Aşağıda "Add" (ekle/kişi ekle) kısmı var. Oradan "Guest" (misafir) ekleyip profil fotoğrafı seçip isim ekleyince göreb çubuğunda değişiklik oldu bende.
Kaldırınca ise sıfırlanıyor. Durmasını istiyorsanız boş bir Guest hesabı açın. Dursun öyle. Asıl hesabınızı kullanın.
Görev çubuğundaki Chrome simgesi oturum açmayla değişmiyor. Chrome içindeyken sizde de olduğu gibi sağ üstte profil fotoğrafı oluyor. Farklı bir şeyden bahsediyorsanız daha açık anlatın lütfen. Mümkünse bir örneğini paylaşın.
Logo olayı söylenmiş.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (5)_LI.jpg
    Ekran Görüntüsü (5)_LI.jpg
    159,4 KB · Görüntüleme: 298
Sanırım iki oturum açınca öyle oluyor. Hangisinde olduğunu anlamak için. Sağ üstteki simgeye tıklayın. Aşağıda "Add" (ekle/kişi ekle) kısmı var. Oradan "Guest" (misafir) ekleyip profil fotoğrafı seçip isim ekleyince göreb çubuğunda değişiklik oldu bende.
Kaldırınca ise sıfırlanıyor. Durmasını istiyorsanız boş bir Guest hesabı açın. Dursun öyle. Asıl hesabınızı kullanın.

Çözüm
Sanırım iki oturum açınca öyle oluyor. Hangisinde olduğunu anlamak için. Sağ üstteki simgeye tıklayın. Aşağıda "add" (ekle/kişi ekle) kısmı var. Oradan "guest" (misafir) ekleyip profil fotoğrafı seçip isim ekleyince göreb çubuğunda değişiklik oldu bende.
Kaldırınca ise sıfırlanıyor. Durmasını istiyorsanız boş bir guest hesabı açın. Dursun öyle. Asıl hesabınızı kullanın.

Gerçekten çok teşekkür ederim. Konu çözülmüştür.

Yeni konular

Geri
Yukarı