Çözüldü Chrome, tüm sekmelerin önüne geçiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sorununuz Chrome sekmelerinin pasif moda geçmesi olmalı.

Tarayıcı açık iken adres çubuğuna “chrome://flags/#automatic-tab-discarding” yazıp Enter tuşuna basmanız yeterli. Karşınıza açılan “Otomatik sekme silme Mac, Windows” yazılı bölümde “Varsayılan” değerini “Devre Dışı” olarak değiştirip değişiklikleri kaydetmeniz gerekmekte.

Sorunu ben de yaşamıştım. Aynı sorunlar olması lazım.
SS atar mısınız? Tam anlayamadım da.

SS ile anlatamam ki. Şöyle izah edeyim. Mesela bir sekmeyi açıyorum ama arkada kalıyor. Chrome sürekli ama sürekli o tüm sekmelerin önüne geçiyor. Zaten öyle denmeden önce şunu söyleyeyim. Mesela FDM bir şey indirirken Chrome'un önüne geçerdi fakat dünden beri arkaplanda kalıyor.

Sorununuz Chrome sekmelerinin pasif moda geçmesi olmalı.

Tarayıcı açık iken adres çubuğuna “chrome://flags/#automatic-tab-discarding” yazıp Enter tuşuna basmanız yeterli. Karşınıza açılan “Otomatik sekme silme Mac, Windows” yazılı bölümde “Varsayılan” değerini “Devre Dışı” olarak değiştirip değişiklikleri kaydetmeniz gerekmekte.

Sorunu ben de yaşamıştım. Aynı sorunlar olması lazım.

Çözüm
SS atar mısınız? Tam anlayamadım da.

Hocam Driver Booster ile indirin, sonra bir sürü uygulama ve sekme FLN açın. Sonra o uygulama hepsinin üstüne gelecek, ya da Nox Android program kullanırken her uygulamanın üstüne çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı