Çözüldü Chrome, tüm sekmelerin önüne geçiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Sorununuz Chrome sekmelerinin pasif moda geçmesi olmalı.

Tarayıcı açık iken adres çubuğuna “chrome://flags/#automatic-tab-discarding” yazıp Enter tuşuna basmanız yeterli. Karşınıza açılan “Otomatik sekme silme Mac, Windows” yazılı bölümde “Varsayılan” değerini “Devre Dışı” olarak değiştirip değişiklikleri kaydetmeniz gerekmekte.

Sorunu ben de yaşamıştım. Aynı sorunlar olması lazım.
Hocam Driver Booster indirin sonra bir sürü uygulama ve sekme felan açın sonra o uygulama hepsinin üstüne gelecek Ya da Nox Android program kullanırken her uygulamanın üstüne çıkıyor.

Hiçbir şey bilmesem indirirdim. Umarım bu uygulamayı hem kullanmıyor, hem de kullandırtmıyorsunuzdur.
Sorununuz Chrome sekmelerinin pasif moda geçmesi olmalı.

Tarayıcı açık iken adres çubuğuna “chrome://flags/#automatic-tab-discarding” yazıp Enter tuşuna basmanız yeterli. Karşınıza açılan “Otomatik sekme silme Mac, Windows” yazılı bölümde “Varsayılan” değerini “Devre Dışı” olarak değiştirip değişiklikleri kaydetmeniz gerekmekte.

Sorunu ben de yaşamıştım. Aynı sorunlar olması lazım.
Ben direkt olarak sıfırladım ya. Ama düzeldi. Teşekkürler. 😉

@agalarsöztnüre Driver Booster yanlış sürücüleri yüklüyor ve bir IO Bit yazılımı kendisi. Bu öneride bir daha bulunmamanızı umuyorum.

Ondan bahsetmiyor o program gibi bütün uygulamaların üstüne çıkıyor diyorum konuyu anlamamış arkadaşlara anlatmaya çalışıyorum adam çerezleri sil yazmış?

Ondan bahsetmiyor o program gibi bütün uygulamaların üstüne çıkıyor diyorum konuyu anlamamış arkadaşlara anlatmaya çalışıyorum adam çerezleri sil yazmış?
Çerezler bu durumları teşkil edebilir. Konuyu yanlış anlayan sizsiniz diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bir sorunun birden çok sebebi ve çözümü olabilir. Ben sizin aksinize kulaktan dolma bilgilerle program önermiyorum. Araştırıp, bu sorunu yaşamış ve çözmüş diğer kullanıcıların yorumlarını dikkate alıyorum.
-Chrome - always on top issue in Windows 10
-Chrome is now always on top, how can I avoid that?
-How can I keep a Chrome window on the top layer while using another that is behind it?
-Issue with Chrome always on top
-Windows 10 Always on top randomly
Program önerme yok ortada o programları indirdiyseniz bilirsini gibi bir şey söylemeye çalıştım :)

IO Bit yazılımı önermek, program önermek değil mi? Yoksa ben mi yanlış biliyorum?

Hocam siz ne içiyosunuz? Diyorum ki programı indirdiğiniz de programın diğer uygulamalarının üstüne çıkarak ekranı kaplaması ya da Nox Android emulator değil mi? Onu da mı önermiş oldum?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı