Chrome Twitch'in site içeriği yüklenirken donuyor

YcLGaMeR

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VİCTUS 16
Twitch'e giriyorum. Site içeriği yüklenirken canlı yayın tam açılacakken Chrome komple donuyor ve bu sadece Twitch'de oluyor. Yan sekmede YouTube açıyorum ya da herhangi bir forum sitesine giriyorum ama Twitch açılırken Chrome komple donuyor ve kapanıyor.

Arkadaşlar daha sorun çıkalı 30 dk oldu. Ancak Chrome silip yüklemeyi denedim. Ekstra olarak Google hesabım ile giriş yapmadan Chrome misafir olarak kullandım ve Twitch'e girdim. Sorun yine aynı. Sizce ne yapmam gerekir acaba. Yaşayanlar oldu mu?

Bu arada Twitch hesabıma giriş yapmadan bir yayıncıyı izlemeyi denedim sonuç yine aynı. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch'e giriyorum. Site içeriği yüklenirken canlı yayın tam açılacakken Chrome komple donuyor ve bu sadece Twitch'de oluyor. Yan sekmede YouTube açıyorum ya da herhangi bir forum sitesine giriyorum ama Twitch açılırken Chrome komple donuyor ve kapanıyor.

Arkadaşlar daha sorun çıkalı 30 dk oldu. Ancak Chrome silip yüklemeyi denedim. Ekstra olarak Google hesabım ile giriş yapmadan Chrome misafir olarak kullandım ve Twitch'e girdim. Sorun yine aynı. Sizce ne yapmam gerekir acaba. Yaşayanlar oldu mu?

Bu arada Twitch hesabıma giriş yapmadan bir yayıncıyı izlemeyi denedim sonuç yine aynı. :(
Opera GX 'e geçebilirsin.

Sistem özelliklerinizi yazabilir misiniz?
Sistemim
İşlemci : Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz, 3301 Mhz, 2 Çekirdek, 2 Mantıksal İşlemci
Anakart : ASUS P5G41T-M LX
RAM : 2X2 1333 MHZ
DEPOLAMA : SAMSUNG 320 GB HARDDİSK
EKRAN KARTI : AMD RADEON HD 6570 2 GB

Chrome son güncellemelerinden sonra, genel olarak video oynatıcılarda CPU tüketim sorunu var. Sisteminiz de yüksek kalite video oynatıcıları, rahatça çalıtşıracak güçte değil. Şimdilik Edge tarayıcısını tavsiye ederim.
Önerdiğim uzantılar arasından Ublock Origin ve H264ify kurmanız yeterlidir.

Geri
Yukarı