Chrome ve Edge Yararlı Eklentiler

Revivmeooi

Hectopat
Bildiğiniz yararlı eklentileri ve ne işe yaradığını yazar mısınız?

Benim kullandıklarım:

LightShot: Tek tıkla ekran görüntüsü almayı sağlıyor. Ekran görüntüsü alma araçları içinde bulduğum en iyi eklenti hızlıca kopyalama oynama yapma gibi seçenekleri var.

uBlock: En iyi reklam engelleme eklentisi olabilir her şeyi engelliyor ve engellenmeyen reklamları seçerek engelleyebiliyorsunuz. Ayrıca açılan pencereleri engelleme gibi özellikleri bulunmakta.

Google Çeviri: Bu da bayağı işe yarıyor. Seçtiğiniz metni küçük bir menüde çeviriyor.

IG Stories for Instagram: Instagram hikayeleri açılmadığı için bunu kullanıyorum. Ayrıca indirme gibi özellikler mevcut.

"Türkçeyaz" uygulamasını çok sık kullanıyorum. Eğer arkadaşlarınız ile Netflix keyifi yaşamak istiyorsanız "Netflix parti" uygulamasınıda indirebilirsiniz.

• uBlock Origin
    • Reklamları engellemek için kullanıyorum. Önceden AdBlock Plus kullanıyordum ancak YouTube reklamlarını engellememeye başlayınca buna geçtim.
  • MeddleMonkey
    • Bir script kullanıyorum. Google servis koşullarına aykırı olduğundan hangi amaçla kullandığımı paylaşmayacağım.
  • Kaspersky Protection
    • Kaspersky Internet Security ile geldi. Veri toplamayı engelliyor.
  • FireShot
    • Bir site üzerinde ekran görüntüsü almama yarıyor.
Onun dışında, Floating for YouTube eklentisiyle YouTube videolarını ayrı bir pencerede oynatabiliyordum ancak Edge'ye kurmaya çalışınca maalesef Microsoft Edge'nin uygulamaları desteklemediği hatasını alıyorum.

Geri
Yukarı