Chrome Güvenlik Sertifikası Sorunu

Muhammed96

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıktaki hatayı alıyorum. Hem Chrome'da hem IE'de. Yalnız her sitede değil. Mesela IE Google'ı açmıyor ama Chrome açıyor. Chrome'da da Facebook ve denediğim birkaç site de açılmıyor. Bu arada youtube videoları da açılmıyor. Güvenli modda ise hiçbir sıkıntı yok. Youtube videoları dahil her şey düzgün çalışıyor. Temiz önyükleme yapıp denedim, ayrıca virüs taratması da yaptım ama sorun çözülmedi. Ne yapabilirim?

Güncelleme ile olmuş olabilir. Güvenlik programları genelde bu sertifika işinde sıkıntı çıkartıyor. BitDefender kullandığım zaman o ayarı kapatmam gerekmişti benim de.

Dediğinizi yaptım şimdi her şey düzeldi galiba bir sorun gözükmüyor. Yalnız Bitdefender'ı komple kapattığımda niye çözülmemişti onu merak ediyorum.

@Muhammed96 Kendi sorun çıkaran SSL sertifikalarını yüklüyordur sisteme o seçenek açık kaldığında. Korumayı kapatsanız bile etkinlenmez o yüzden. O ayarı devre dışı bırakınca onları kaldırıyor büyük ihtimalle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı