Chrome ve Opera GX tarayıcılarda "Bu siteye ulaşamıyor" hatası

Nixist

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, dün WhatsApp ve diğer Facebook uygulamaları çöktükten sonra yaşadım bu sorunu. Muhtemelen bu konu ile alakalı değil ama belirtmek istedim. Normalde Opera GX kullanıyorum öncesinde de Google Chrome kullanıyordum. Dün akşam saatlerinde Opera GX'i açtım, herhangi bir şey arattım ve "bu siteye ualşılamıyor" şeklinde hata verdi. Birkaç kez denedim ama olmadı. Ardından internetimde sorun olabileceğini düşündüm ve internet değiştirdim. Ama sorun devam etti. Fakat ben bu sorunu yaşarken arkada Discord üzerinden bir arkadaşımla konuşuyordum. Yani internetimde bir problem yoktu. League of Legends açmayı denedim. İlk seferde bağlantı hatası dedi, tekrar deneyince LoL de açıldı. Chrome'da bir sorun olup olmadığını kontrol etmek için onu açtım fakat o da aynı durumdaydı. Microsoft Edge'e baktığımda ise bir sorun yoktu. Her şey gayet normal çalışıyordu. DNS'i de değiştirdim fakat bir sonuca ulaşamadım. Chrome ve Opera GX'i silip tekrar yüklemeyi denedim ama olmadı. İndirme kısmında yine internet bağlantısında bir problem olduğu ile ilgili hatatlar aldım. Chrome'da "eğer güvenlik duvarı kullanıyorsanız Google.exe'yi beyaz listeye alın" gibi bir hata verdi. Güvenlik duvarını ve 3. parti antivürüsü de kapatıp tekrar denedim. Ama yine bir sonuç alamadım.(ayrıca birkaç gündür PC'yi her yeniden başlattığımda " scanning and repearing driver C: " gibi bir yazı çıkıyor en başta. 5 sn kadar onarım yapıyor (ya da öyle görünüyor) ve açılıyor PC. Ayrıca ara sıra diskte hatalar tespit edildi onarılması için yeniden başlatın gibi hatalar da alıyorum. Kısacası Opera GX'i nasıl açabilirim ve kullanabilirim. Bu siteye ulaşılamıyor hatasını nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı