Chrome video oynatırken kasıyor

• Konuyu başlatan chon
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 954
Bu eklentiyi kullanmanı tavsiye ederim, benzer durumlar bende de mevcuttu ve Youtube'da gezinmemi epey bi' rahatlattı. Youtube'un CPU kullanımını azaltıyor.

Son düzenleme:
@AirLife Bilmiyorum hiç araştırmadım. Ama Edge geri bildiirm yapabilirsiniz. Gönderilen geri bildirim sayısı yüksek olursa, istenilen özellik tartışmaya alıyor. Tartışma sonucu istenirse tarayıcıya ekliyorlar.

Screenshot_1.png

@AirLife Bilmiyorum hiç araştırmadım. Ama Edge geri bildiirm yapabilirsiniz. Gönderilen geri bildirim sayısı yüksek olursa, istenilen özellik tartışmaya alıyor. Tartışma sonucu istenirse tarayıcıya ekliyorlar.

Eki Görüntüle 554506

Yeni sekme bölümünü değiştirmeleri için geri bildirim göndermiştim. Değiştirmiyorsanız Chrome temalarına izin verin yazmıştım. Planlananlar da yazıyor Chrome tema desteği diye. Ama 36 hafta diyor. Çok çok geç diyor öyleyse.

Bir de eklentilerin ne kadar RAM yediğine nereden bakabiliyoruz ? Farklı konulardaki mesajlarında gördüm de.

Arkadaşlar Chrome son birkaç haftadır YouTube üzerinde video izlerken fazla kasıyor.
Video'yu tam ekran yaptığımda 4 saniye kadar geç geliyor. Aynı şekilde YouTube'da bir Video'yu duraklatıp oynattığımda 2 saniyelik gecikmeler oluyor. Bu gecikmeler genelde başka bir sekmeye geçtiğimde veya dosya gezgininde dolaşıp tekrar Chroma geldiğimde yaşanıyor. Video içinde sürekli gezindiğim zaman bu olmuyor.
Tam ekran yaparken yaşadığım gecikme ise istisnasız her defasında oluyor.

İnternetim 9 Mbps hızında, genelde aynı anda 4-5 sekme açık oluyor. Önbelleği ve geçmişi sildim yine de etkisi olmadı. Garip bir yavaşlama var. Sizce bu sorunun sebebi ne olabilir?
denediğim şeyler:
Sitelerin flash çalıştırmasını engelle (açık / kapalı)
Chrome'u tekrar yükledim.
Sorun düzeldi mi?

Geri
Yukarı