Chrome vs Edge vs Brave

Vorfell

Hectopat
Daha fazla  
Chrome kullanıyorum. Forumda çok fazla Edge ve Brave kullanıp önerenler gördüm. Benim için güvenlik ve hız önemli. Hangisini önerirsiniz?

Edge bence çok başarılı. Ben de Chrome dan sonra geçip kullanmaya başlamıştım ama son zamanlarda youtube videoları donuyor kalıyor ses ilerlese veya video yüklenmiş olsa bile ekran donuyordu o yüzden opera ya geçtim.

Chrome kullanıyorum. Forumda çok fazla Edge ve Brave kullanıp önerenler gördüm. Benim için güvenlik ve hız önemli. Hangisini önerirsiniz?

Brave hem internette surf yaparken token kazanıp paraya çevirebilirsiniz. Güvenli gizli ve orta düzeylerde hızlı eğer RAM az tüketilsin diyorsanız Edge kullanmanızı tavsiye ederim.

Brave en mantıklı browser şu anda hem aşırı hızlı çünkü tracker yüklemesi yapmıyor hem gizlilik odaklı birşey ve direk gelen ayarları ile birçok güvenlik ayarını açmış kendin açman gerkemiyor üstüne chrome web mağazasındaki tüm eklentileri aktarabiliyorsun direk ya da başka bir browserdan şifre , pinler , yıldızlı sekmeler falan hepsini kopyalayabiliyorsun.

1683133762262.png

Yeni konular

Geri
Yukarı