Chrome yazı tipi bozuldu

Heymeri

Decapat
Daha fazla  
Bugün baktığımda Chrome'un yazı tipinin değiştiğini fark ettim ekran fotoğrafını da ekliyorum. Ayarlardan fontu değiştirmeye çalıştım düzelmedi. Daha önce bu konu hakkında açılmış başlıklara baktım ama onlar hep eskiydi ve verdikleri öneriler çalışmadı. Nasıl eski fontuna getirebilirim?

0000000.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum selam, performans ayarlarını ellediysen yazı tipinde incelmeler olabilir. Fazla CPU ve RAM yememesi için kullanılır bu. Sanırım sende performans ayarına getirdiğin için olabilir.

Bilgisayarıma gir. Sağ tıkla ve özellikler de. Gelişmiş Sistem Ayarları'na bas sol menü de göreceksin. Gelişmiş sekmesinden Performans kategorisini bul ve ayarlar'a bas. Bilgisayarım için en iyi olanı windows seçsin de ve uygulayıp tamam'a bas. Eğer olmazsa En iyi görünüm için ayarla de ve onayla.

1629629084057.png

Ekran yazı tipi kenarlarını düzeltme seçeneğine tik atın ve uygulayın.

Chrome'u kapatıp yeniden açmanız gerekiyor.
Tabiki öyle yaptım :)
Sorunumu çözdüm. Ekran alıntısındaki 'Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan' seçeneği bende açıktı, onu kapatıp Chrome'u yeniden başlattım sorun düzeldi. @classfiftyone @misty rosetta Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim :)
sonuncu.png

Geri
Yukarı