Chrome Yeni Tasarımı

ZortX

Kilopat
Makaleler
5
Mobil cihazımdaki Chrome'a yeni bir güncelleme gelmiş, yaklaşık 1 ay kadar önce. Evdeki cihazların hiçbirinde değişim yokken ben de oldu, ki aynı dönemde Google Play Store'da güncellendi. Şimdi benzer bir konu görünce aklıma geldi. Bu güncellemeler neden bütün cihazlara aynı anda gelmiyor? Neredeyse hiç sistem güncellemesi almayan Meizu M6 Note'a gelen güncelleme, Samsung S10, Xiaomi M6 ve Xiaomi Mi 8'e gelmiyor.

Ayrıca ben böyle bir güncelleme istemedim, istemiyorum da; geri alma imkanım var mı?

Dosya Ekleri

• S90820-225524.jpg
    S90820-225524.jpg
    181,6 KB · Görüntüleme: 154
Son düzenleyen: Moderatör:
Mobil cihazımdaki Chrome'a yeni bir güncelleme gelmiş, yaklaşık 1 ay kadar önce. Evdeki cihazların hiçbirinde değişim yokken ben de oldu, ki aynı dönemde Google Play Store'da güncellendi. Şimdi benzer bir konu görünce aklıma geldi. Bu güncellemeler neden bütün cihazlara aynı anda gelmiyor? Neredeyse hiç sistem güncellemesi almayan Meizu M6 Note'a gelen güncelleme, Samsung S10, Xiaomi M6 ve Xiaomi Mi 8'e gelmiyor.

Ayrıca ben böyle bir güncelleme istemedim, istemiyorum da; geri alma imkanım var mı?
Bütün cihazların güncelleme için olan Android sürümleri uymuyor ondan kaynaklı olabilir.

Geri alabilirsin tabii, örneğin uptodown'dan bir önceki sürümü indirirsin. Fakat Google Görseller'e gelen yeni dizayndan memnun olmamak gibi bir problemin olsaydı, bu konuda bir şey yapamazdık, doğrudan Google ile ilgili bir yenilik olduğu için.

APK dosyalarını kurmadan önce VirusTotal üzerinden taratmanı tavsiye ederim. Eski sürümü bu şekilde kurmak ya da uygulamanın tüm güncellemelerini kaldırarak, ilk haline getirmek dışında alternatif yol yok.

Chromium (geliştirici Chrome sürümü diye biliyorum) tarayıcısında bu yeni tasarımdan var. Yakında tüm cihazlarda Chrome tarayıcısının tasarımı bu şekilde olacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı