Chrome Yer İmleri Nasıl Gizlenir?

LeBlanc

Hectopat
Chrome'da fotoğrafta gördüğünüz üzere bir siteyi yer imlerine ekleyince sol üstteki gibi görünüyor ve bunu istemiyorum. Sadece sağ üstteki gibi ayarlar kısmından ulaşabileyim kaydettiğim sayfaya. Nasıl bir yol izlemeliyim?

InkedAdsız_LI.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitedeyken CTRL+D yapın, aşağıda Klasör seçiminde "Diğer Yer İşaretleri" seçeneğini seçin.

Pardon. "Mobil Yer İşaretleri" seçince, o listede en altta gruplanıyor. Çubukta görünmüyor. Yukarıdaki arkadaş daha iyi çözüm sunmuş.

Ekleme: Galiba mobil yer işaretleri seçeneği çıkması için telefonunuzun aynı gmail adresiyle senkronize olması gerekiyormuş, pardon.

Son düzenleme:
Hocam klasör oluştur yer imlerine bir siteyi eklerken seçenek çıkar.
Tamam ama bu bu sefer de orada oluşturduğum klasör görünüyor. Ben böyle istemiyorum. Çok eski Chrome sürümlerinde bir sayfayı yer imlerine eklediğimizde üstten yer imini gizleyebiliyorduk. Şimdi oradaki ayarları ne yaparsam yapayım üstte görünüyor site veya özel klasöre kaydettiğim zaman klasör olarak.
Adsız1.png

Chrome'da fotoğrafta gördüğünüz üzere bir siteyi yer imlerine ekleyince sol üstteki gibi görünüyor ve bunu istemiyorum. Sadece sağ üstteki gibi ayarlar kısmından ulaşabileyim kaydettiğim sayfaya. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Eki Görüntüle 816429
Ben buradaki "Yer işaretleri çubuğunu göster" kısmını kapatınca çubuk kayboluyor, sizde kaybolmaması çok ilginç. Chrome'u kapatıp açıp, çubuğu göster ayarını açıp kapatıp deneyin. Olmuyorsa Chrome'u bir de silip geri yükleme seçeneğiniz var.
Tamam ama bu bu sefer de orada oluşturduğum klasör görünüyor. Ben böyle istemiyorum. Çok eski Chrome sürümlerinde bir sayfayı yer imlerine eklediğimizde üstten yer imini gizleyebiliyorduk. Şimdi oradaki ayarları ne yaparsam yapayım üstte görünüyor site veya özel klasöre kaydettiğim zaman klasör olarak.Eki Görüntüle 816455
Chrome ayarlarına girin, "Görünüm" ayarları bölümü var, bir de oradan yer işaretleri çubuğu seçeneğini kapatmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı