Chrome Youtube Görüntü ve ses problemi

getoutonmyship

Kilopat
Google Chrome üzerinden YouTube'u açıyorum, herhangi bir videoya tıklıyorum. Video yükleniyor ama ne görüntü var ne ses var. Aynı şekilde Facebook'ta da oluyor. Bunu düzeltmek için Realtek HD Audio yöneticisini açıyorum, yapılandırmadan stereo'yu seçiyorum sonra 5.1'i seçiyorum kısa bir süreliğine düzeliyor sonra yeniden oluyor. Microsoft Edge'de olmuyor. Chrome'u silip yeniden yükledim sonuç aynı. Bu problemi nasıl çözebilirim?

Asus Z170 Pro Gaming Anakart kullanıyorum. Üzerinde Realtek ses kartı var. Şuan ses kartını sildim yeniden yükleyeceğim ama şöyle birşey var. Sürücüyü sildikten sonra ses geliyor bahsettiğim diğer problem yaşanmıyor.

Asus Z170 Pro Gaming Anakart kullanıyorum. Üzerinde Realtek ses kartı var. Şuan ses kartını sildim yeniden yükleyeceğim ama şöyle birşey var. Sürücüyü sildikten sonra ses geliyor bahsettiğim diğer problem yaşanmıyor.

Windows'un kendi sürücüsü daha uyumlu demek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı