Chromebooklar neden Türkiye'de satılmıyor?

eax

Hectopat
Makaleler
4
Neden Chromebooklar satılmıyor? Satılsa kullanıcı kitlesi olur diye düşünüyorum. Özellikle öğrenciler için çok faydalı olabilir. Ucuz, hızlı, uzun pil ömürlü ve taşıması kolay cihazlar. Özellikle ChromeOS’in harika bir işletim sistemi olduğunu düşünüyorum. Play Store desteği ile stabil şekilde Android uygulamalarını çalıştırabiliyor.

Zaten Amerika'da falan da kimsenin onları aldığını düşünmüyorum. Orada öğrencilere bedava veriyorlar ve bir ton eksisi var. Yavaş, ChromeOS çok kısıtlı, dediğiniz gibi sadece Android uygulamaları çalışıyor, çok dayanıksızlar gibi gibi.

Zaten Amerika'da falan da kimsenin onları aldığını düşünmüyorum. Orada öğrencilere bedava veriyorlar ve bir ton eksisi var. Yavaş, ChromeOS çok kısıtlı, dediğiniz gibi sadece Android uygulamaları çalışıyor, çok dayanıksızlar gibi gibi.
Hocam birerbir Windows 7 canavarları.

Bence öğrenciler için biçilmiş kaftan. Birçok öğrencinin ihtiyacı olan özellikleri kolayca halledebilir diye düşünüyorum. Ayrıca yeni Chromebook'lar SSD ile satılıyor. 5400RPM HDD de bile güzel performans veriyor.

Geri
Yukarı