Chromecast TV vs Mecool KM2 vs Mi Box S vs Botech Wzone

Elaman00

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Malum YouTube'da 1080p 60FPS videolar yaygınlaştı ama benim TV 4K olmasına rağmen 30FPS'den yukarısını gösteremiyor. Takip ettiğimiz kanalların videolarını koca ekranda 720p 30FPS seyretmek zorunda kalıyoruz. Bu yüzden bir Android TV Box ihtiyacı doğdu. Böyle derken hangisini almalıyım araştırması içerisine girdiğimde düşündüğüm cihazlar özelinde tatmin edici bir sonuca ulaşamadım. Değerli YouTuber arkadaşlar sağ olsunlar izlediklerimin hiçbirinde aradığım objektifliği bulamadım. Hemen hepsi maddi manevi nedenlerden yaptıkları incelemeleri kişiselleştirmişler. Bu yüzden siz değerli arkadaşlarıma aklımdaki cihazlardan hangisini almalıyım diye sormayı uygun gördüm.

Öncelikle maksimum bütçe 1000 TL ve bunun altında kaldığımız sürece bir ürünün diğerinden 200TL daha ucuz ya da 500 daha pahalı olmasının bir önemi yok. Sadece performans kısmı yeterli, fiyat performans ürünü aramıyorum.

Cihaz genel olarak YouTube, Netflix ve IP TV için kullanılacak. TV Box ile oyun oynamak, alakasız uygulamalar çalıştırmak vs gibi beklentilerim yok. Mümkünse tavsiyelerinizi benimle paylaşıp hangi cihazı neden almam gerektiğini belirtirseniz sevinirim.

Aklımda ürünlere gelince sırasıyla şöyle:
1-Google Chromecast TV 4K
2-Mecool KM2
3-Xiaomi Mi Box S 4K

4-Botech Wzone 4K

Yeni konular

Geri
Yukarı