Çözüldü Chrome'da donanım hızlandırma kapatınca kırılmalar oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TROLEX

Centipat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle, herkese hayırlı Ramazanlar. RTX 3060 Ti bir ekran kartım var. Chrome'da donanım hızlandırmayı kapatıyordum, cünkü video açınca ekran siyah göz kırpıp tekrar geliyordu kapatınca. Donanım hızlandırmayı kapatınca ekranımda kırılmalar oldugunu fark ettim. YouTube'da screen tearing testlere bakıyorum. Orada donanım hızlandırmayı açınca kırılmalar yok oluyor, kapatınca ekranda senkron kaymaları oluyor. Bu konu hakkında pek bir fikrim yok.

Donanım hızlandırmayı kapattığınız için doğal olarak Chrome yavaşlıyor bu yüzden de kırılmalar oluyor.

@Khajz knk donanım hızlandırmayı açınca video açınca 1 snylik ekran kararıyor sonra tekrar geliyor video bu normalmidir?

@Khajz knk donanım hızlandırmayı açınca video açınca 1 snylik ekran kararıyor sonra tekrar geliyor video bu normalmidir?
RTX serilerinde normal,sürücü güncellemesi beklemeniz gerekiyor. Bugün forumda 6konu gördüm 6sı da RTX kullanıyordu 4ü 3060-3060ti kullananlar. diğer 2si de rtx2060

@Khajz sorunu çözdüm. Sorun monitördeymiş. Başka bir ekrana geçince kararma vb. düzeldi.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı