Rehber Chrome'da Java nasıl açılır?

Öncelikle aşağıdaki linkten Java'yı indirin:
Eğer 64 bit kullanıyorsanız hem 32 bit hem de 64 bit sürümlerini indirmeniz gerekiyor.

Daha sonra İE Tab'ı kurun:
Rehber: Rehber: IE Tab kurulum
En son Java içeren websitesine gelin ve IE Tab simgesine tıklayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yöntemin işe yaramadığını fark ettim. Java için önce aşağıdaki eklentiyi kurmanız, sonra Java içeren websitesine gelip CheerpJ eklentisine tıklamanız gerekiyor.
Eklenti linki: CheerpJ Applet Runner

Öncelikle aşağıdaki linkten Java'yı indirin:
Eğer 64 Bit kullanıyorsanız hem 32 Bit hem de 64 Bit sürümlerini indirmeniz gerekiyor.

Daha sonra IE Tab'ı kurun:
Rehber: Rehber: IE Tab kurulum
En son Java içeren websitesine gelin ve IE Tab simgesine tıklayın.

Merhaba, ben yaklaşık 2 saattir tsf akademi (satranç ukd kazanmak için olan)deki derslere girmeye çalışıyordum. Bunun içinde siteyi Java'yla açmam gerekiyormuş. Java içinde Explorer gerekiyor ve Explorer artık yok. Yani artık açılmıyordu bu dersler. Fakat sizin yazdığınız bu çözüm sayesinde artık girebiliyorum. Belirtmek istedim. Ve ilk yazdığınız çözüm bende işe yaradı.(olmadığını fark ettim yazmışsınız fakat bende oldu.)Çok teşekkürler.

Merhaba, ben yaklaşık 2 saattir tsf akademi (satranç ukd kazanmak için olan)deki derslere girmeye çalışıyordum. Bunun içinde siteyi Java'yla açmam gerekiyormuş. Java içinde Explorer gerekiyor ve Explorer artık yok. Yani artık açılmıyordu bu dersler. Fakat sizin yazdığınız bu çözüm sayesinde artık girebiliyorum. Belirtmek istedim. Ve ilk yazdığınız çözüm bende işe yaradı.(olmadığını fark ettim yazmışsınız fakat bende oldu.)Çok teşekkürler.
Rica ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı