Chrome'de dolaşırken yukarıda renkli çizgiler çıkıyor

• Konuyu başlatan Grizi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 374

Grizi

Decapat
Yer
Antalya/Fransa
Daha fazla  
Genelde dikkat ettiğim kadarıyla Chrome'de dolaşırken oluyor, bir kere masüstünde de olmuştu sanırım hızlı bir şey yaptığım zaman bazen yukarıda ince yatay rengarenk çizgiler çıkıyor saniyelik. Bu laptopu 2-3 ay önce almıştım yani ekranın zarar görmesi imkansız acaba ekran 60Hz olduğu için hızlı bir işlem yapıldığında mı oluyor?

Genelde dikkat ettiğim kadarıyla Chrome'de dolaşırken oluyor, bir kere masüstünde de olmuştu sanırım hızlı bir şey yaptığım zaman bazen yukarıda ince yatay rengarenk çizgiler çıkıyor saniyelik. Bu laptopu 2-3 ay önce almıştım yani ekranın zarar görmesi imkansız acaba ekran 60Hz olduğu için hızlı bir işlem yapıldığında mı oluyor?

60 Hz monitör kullanıyorum bende sıkıntı yok hızlı bir işlem bile yapsam acaba önceden de yaşıyor muydunuz.

Belki sorununuz monitör ile alakalıdır. Ekran kaydediciyi açıp hiç baktınız mı? Çünkü bende de 60Hz monitör var dediğin sorun bende yok.

Laptop kullanıyorum ve 2-3 ay önce sıfır aldım.
Ve sorun sadece chromede oluyor. Hem bahsettiğim çizgi ince ve saniyelik gözüküyor.

Geri
Yukarı